Zajímavé odkazy, důležité informace

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Logické, Akční hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Vtipy, fórky, fóry, kameňáky, frky, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, fórky, fóry, kameňáky, frky, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, černý humor, murphyho zákony, poslední věty před smrtí apod.

Náš tip, důležité informace

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Naleznete zde online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, URL, Přehled vlajek USA, Státní prapory, Sexy Julia Roberts, linky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, Ruleta Online, stávky Roullete, odkaz, webovky, weby, Ilustrace, obrázky

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Síť, důležité informace

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Omalovánky, Barbie hry, Adventury, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, online html5 hry, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Deskovky, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Keywords:webové stránky, zadarmo, Super online hry zdarma, zdroje informací, Mali, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Online hry pro děti zdarma, cestování, Obrázek Laborantka, zajímavosti, zábava, pro děti

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, země východní Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy apod.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Internet, síť, důležité informace

Super online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Akční gamesky, Logické hry, Oddechové hry, Deskovky, online html5 hry, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Hannah Montana, Hry s koňmi, Adventury apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: Pozadí na PC zdarma ke stažení, M, Online životopisy, biografie, Omalovánky pro děti online, tipy, Nejhranější online testy a kvízy, zdarma, Metropole New York city, Webové html5 hry zdarma, výukové pomůcky, Online testy zdarma, Dopravní značky

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Doporučené odkazy, důležité informace

Vtipné texty, vtípky, fóry, ftipy, černý humor, fórky

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, vtípky, fóry, ftipy, černý humor, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O mužích, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O Němcích, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O manželství, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Hlášky, moudra, motta, úsloví, přísloví, moudrosti, bonmoty

Slavné citáty, Hlášky, moudra, motta, úsloví, přísloví, moudrosti, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o lži od různých známých osobností.

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií parkování - parkovačky, Pro dívky, Střílečky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Bojové online gamesy, Sportovní, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Logické, Klasické, Strategie, Oddechové, Stolní hry a deskovky a podobně.

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Severní Karolína, Arkansas, New Hampshire, Maine, Virginie, Colorado, Tennessee, Minnesota, Havaj, Vermont, Rhode Island, New York, Montana, Kansas, Ohio, Connecticut, Georgie, Západní Virginie, Iowa, Texas, Maryland, Arizona, Oklahoma, Nevada, Jižní Karolína, Utah atd.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, Seznam vlajek měst České republiky, Nejhranější online hry zdarma, Cristiano Ronaldo football, Životopisy osobností, Hry pro dívky online, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Obrázek Učitelky, Vše o Vánocích, V, humor

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj apod.

Tapety na plochu PC - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro monitor, obrazovka počítače, smartphone, displej, notebook, ultrabook, počítač, PC, mobilní telefon, tablet, phablet a pro operační systémy Mac, Linux Xubuntu, Chrome OS, Windows 95, Slackware, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Windows XP, Windows 7, Windows 2000, Java ME. Full HD wallpapers na PC z kategorií Rally, závody aut, motorky, zvířata, květiny, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, ptáci, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, free wallpapers, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, Formule 1, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 1366x1024, 3200x1800, 4800x1200, 375x667, 1920x1080 Full HD, 393x786, 1440x2560, 360x720, 1024x768, 2560x1440, 1536x2560, 750x1334, 1024x600, 800x600, 1600x900, 1920x1080 atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako psychologie, věda, hardware, zločin a právo, náboženství a křesťanství, software, různé, kultura, rostliny, počítače, nemoce, internet, školství, lékařství a medicína, jídlo, materiály, cestování, nápoje, fyzika, ekonomie a ekonomika, nástroje, chemie, latina, český jazyk atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

World wide web, internet, důležité informace

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, kuriozity, pro dospělé, školství, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, doporučujeme, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, hyperlinky, internet, F, info, World Flags, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Zásady práce s počítačem: Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Žádný strach, chlapi, to je nulák!

V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Další odkazy:

Mila Kunis fotky
Pozadí na plochu květiny
Tipy na užitečné weby
Rakouské země
Celebrita Kirsten Dunst
Tipy na Partnerské weby
Country flags
Doporučené odkazy
Christina Aguilera
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Biografie Mandy Moore
Football
Naše tipy na zajímavé stránky
Ježíš Kristus
Omalovánky k tisku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.