Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Ftipy, fóry, fórky, černý humor, anekdoty, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Ftipy, fóry, fórky, černý humor, anekdoty, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O ženách, O mužích, Frky ze života, O Němcích, O důchodcích, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O Chucku Norrisovi, O škole apod.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové html5 hry zdarma. Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Logické, Sportovní, Akční hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Postřehové a tak podobně.

Klíčová slova: humor, pro děti, webovky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Natalie Portman, Seznam vlajek amerických států, Skvělé hry online zdarma, Online vánoční webzine, Hanoj city, Seznam státních vlajek, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Skvělé hry online zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Skvělé hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme skvělé hry online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závodní moto hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické, Postřehové, Sportovní, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, Antarktidy apod.

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Závodní, Pro dívky, Velikonoční hry, Klasické, Oddechové, Střílečky, Vánoční online hry, Strategie, Bojové online gamesy, Logické, Karetní, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky a podobně.

Keywords:M, Seznam přípon a koncovek souborů, Dopravní značení, zábava, Biografie, životopis Sarah Jessica Parker, Vlajky měst České republiky, weby, URL, Norská předpověď počasí, Webové online testy zdarma, Obrázky, kliparty, F

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, geocaching, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, hudební zkratky, týmy NHL, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, obecné zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Informace, cestování, počítače a internet

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Vtípky, kameňáky, fóry, černý humor, fórky, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, kameňáky, fóry, černý humor, fórky, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné básničky, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, kameňáky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, černý humor, vtipy o metanolu apod.

Klíčová slova: zdarma, webové stránky, Dopravní značení, Obrázek Domina, Seznam zkratek a akronymů, PC pozadí pro Windows, V, Metropole New York city, kuriozity, Online životopisy, biografie, Databáze osobností Kdo je to?, Online zeměpisné testy zdarma

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země východní Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země střední Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy apod.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - tapety na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. doporučujeme pro smartphone, ultrabook, mobilní telefon, počítač, displej, PC, tablet, obrazovka počítače, monitor, notebook, phablet a pro operační systémy Windows Server 2012, Linux Xubuntu, Windows 2000, Microsoft Windows 8, FreeBSD, Slackware, Windows NT, Windows 10, Windows 10 Mobile, macOS, Windows 95. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako letadla, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, noční města, operační systémy, Windows, voda a bubliny, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, auta, wallpapery, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, hudební tapety, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, zvířata, Roztomilá zvířátka. Stahujte v rozlišení 1600x1200, 1024x600, 750x1334, 1280x960, 2160x3840, 360x640, 1536x2048, 1152x1920, 1080x1800, 854x480, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, 1536x2560, 1440x960, 375x667, 800x1280 atd.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, halloween, jídlo a nápoje, stavby, hmyz, ptáci, rostliny, nápoje, zelenina, ovoce, náboženství, přístroje, muži, ženy a dívky, láska, smajlíci a emotikony, věda, hudba, dopravní prostředky, sport, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, květiny atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Střílecí hry, Logické hry, Omalovánky, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Barbie hry, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Adventury apod.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, počítače, cestování, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., V, linky, multimédia, Tapety na plochu Formule 1, internet, Přehled souborových přípon, Stručný slovník pojmů a termínů

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Ftipy, fóry, fórky, kameňáky, vtípky, frky

Chcete se uvolnit? Ftipy, fóry, fórky, kameňáky, vtípky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o doktorech, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O mužích, O škole, Frky ze života apod.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Klíčová slova: Nejlepší obrázky na plochu zdarma, info, pro dospělé, výukové pomůcky, Slovník pojmů Co je to?, Kalkata city, internetové stránky, školství, doporučujeme, Online testy a kvízy zdarma, hyperlinky, Tapety na PC zdarma ke stažení, Omalovánky - dinosauři, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Výměna žárovky: Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Nevěřim na horoskopy.

Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

Další odkazy:


Obrázek Zrzka
Naše tipy na zajímavé stránky
Biografie, životopis Mary-Kate Olsen
Casino
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám
Tipy na užitečné weby
Online kasíno a ruleta
Naše tipy na užitečné weby
Kostky
Kondolence ke smrti blízké osoby
Doporučené odkazy
Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení
Tapety na plochu hmyz

Děkujeme vám za vaši návštěvu.