Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií vlastnosti, školství a vzdělávání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, přezdívky, fikce a fantasy, politika, umělci a umění, poruchy, rodinné a příbuzenské vztahy, žurnalisté a novináři, zločin a právo, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, historie, mytologie, herectví, herci a herečky, záliby a hobby, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, sportovci a sportovkyně, státní správa atd.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, věda, jídlo a nápoje, ptáci, láska, hudba, přístroje, dopravní prostředky, auta, zelenina, muži, nápoje, nástroje a přístroje, zvířata, mapy, ženy a dívky, náboženství, ovoce, symboly, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, osobnosti a lidé atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Klíčová slova: Tapety na plochu počítače, Vánoční web, Vlajky států USA, Online hry pro děti zdarma, Bayern München, multimédia, zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Sexy Eri Aikawa, Pozadí na tablet, Online testy a kvízy zdarma, Nejhranější online hry zdarma, Státní prapory zemí světa

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, mapy, nástroje a přístroje, auta, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, květiny, hudba, ptáci, muži, náboženství, rostliny, zvířata, přístroje, láska, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, zelenina, sport, stavby, halloween, Vánoce a Advent atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení apod.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Logické hry, Akční hry, Postřehové hry, Karetní hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Pro dívky, Bojové hry, Animace, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Strategie, Stolní a deskové hry a tak dále.

Informace, technika, kultura, informace

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, kterak editovat, čím zobrazit, v čem upravit, v čem spustit, jak konvertovat, jak vytvořit, jak spustit, jak přehrát, jak importovat, jak otevřít soubory následujících typů: grafiku, komprimace dat, hudební audio soubory, písma, fonty, video soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, spustitelné soubory, dokumenty, šablony dokumentů, systémové soubory apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Keywords:Dopravní značení, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, H, Manchester United FC sepak bola, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, webové stránky, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, tipy, Online životopisy, biografie, odkazy

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: ekonomie a ekonomika, český jazyk, účetnictví, náboženství a křesťanství, sport, filozofie, fyzika, internet, literatura, počítače, zkratky, jídlo, psychologie, školství, nástroje, chemie, nápoje, hardware, cestování, různé, zločin a právo, stavebnictví, kultura, materiály atd.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Náš tip, technika, kultura, informace

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Klíčová slova: zadarmo, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zábava, Cestování do USA, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, F, Obrázky vlajek měst ČR, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, hyperlinky, Skvělé hry online zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, info

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online. Mj. na webu naleznete Relaxační onlinovky, Sportovní, Bojové gamesy, Postřehové, Karetní hry, Logické, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry a tak podobně.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: hudební zkratky, země EU, mezinárodní organizace, geocaching, měny, okresy České republiky, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, státy usa, firmy a společnosti, týmy NHL apod.

Síť, technika, kultura, informace

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, pro dospělé, odkaz, Vlajka Pitcairnových ostrovů, Nejlepší zeměpisné kvízy, cestování, Přehled formátů souborů, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, M, Staré hry online, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj apod.

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky Vybírejte z kategorií Akční gamesky, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Adventury, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Auta a závodní, Omalovánky, Oblíkačky apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Klíčová slova: zajímavosti, Online testy a kvízy zdarma, F, Slovník pojmů Co je to?, Hry pro nejmenší online, Sexy Sarah Michelle Gellar, volný čas, počítače, výukové pomůcky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, A, Dopravní značení, Celebrita Mary-Kate Olsen, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Fico: Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Sotva se hokejista vrátí ze zápasu, manželka na něj spustí: „Taková ostuda! To ses před tím zápasem nemohl lépe umýt?!” „O čem to mluvíš?” diví se sportovec. „Jen nedělej andílka - já dobře vím, co se stalo! Ty si myslíš, že jde přehlédnout, že tě rozhodčí předčasně poslal do sprch?!”

Jaký je rozdíl mezi hokejem a válkou? Žádný. Když skončí, ať vítězové či poražení, všichni musí vyklidit bitevní pole.

Další odkazy:

Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé
Antistresové omalovánky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Vlajky zemí severní Ameriky
Fotogalerie modelky Eri Aikawa
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Omalovánky k vybarvení zdarma
Tipy na Partnerské weby
Obrázky se zvířaty na plochu
Zajímavé internetové odkazy
Hudební pozadí na plochu PC zdarma
Póquer juego de apuestas
Naše tipy na užitečné weby
Cristiano Ronaldo football
Americké státní vlajky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.