Dále doporučujeme, internet, počítače, hry

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

úsloví, přísloví, bonmoty, výroky, moudrosti, myšlenky, moudra

Citáty slavných, úsloví, přísloví, bonmoty, výroky, moudrosti, myšlenky, moudra, z kategorií citáty o víře, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o kráse od různých známých osobností.

Tapety na plochu PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC. můžete využít v monitor, notebook, obrazovka počítače, displej, počítač, tablet, phablet, mobilní telefon, ultrabook, mobil, PC a pro operační systémy OSX, Chrome OS, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Mac, Windows Server 2012, Windows 95, Microsoft Windows 8, Windows XP, Windows Me, Windows 10 Mobile. Nejlepší tapety na plochu zdarma z kategorií noční města, adventní a vánoční tapety, auta, 3D a Abstraktní, hudební tapety, moře, oceány, pláže, wallpapery, letadla, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, zvířata, příroda, krajina, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, květiny, kytky. Vyberte si rozměr z 1280x768, 1280x960, 1152x864, 1280x1024, 1680x1050, 1920x1080 Full HD, širokoúhlé 1366x768, 750x1334, 1080x1800, 1152x1920, 854x480, 800x1280, 768x1024, 393x786, 2560x1440, Full HD 1080x1920 atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Síť, internet, počítače, hry

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: zeměpis, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Státní prapory zemí světa, webové stránky, Vlajky Amerických zemí, Free game online hry, Dopravní značky, Prapory českých měst, Obrázky a kliparty pro Office, pro děti, Seznam zkratek a akronymů, školství, Nejlepší hry pro dívky

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: cestování, školství, bankovnictví, zkratky, filozofie, počítače, chemie, český jazyk, jídlo, internet, technika, nápoje, matematika, psychologie, lékařství a medicína, účetnictví, stavebnictví, nemoce, rostliny, sport, literatura, věda, hardware, software atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, ženy a dívky, halloween, symboly, přístroje, věda, dopravní prostředky, stavby, nápoje, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, Vánoce a Advent, hudba, ptáci, zvířata, láska, osobnosti a lidé, hmyz, náboženství, zelenina, smajlíci a emotikony, auta atd.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Seznam souborových přípon, Online hry zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Pink celebrity, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Hry pro dívky online, zajímavosti, FC Barcelona, ú, M, kuriozity

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politika, sportovci a sportovkyně, záliby a hobby, školství a vzdělávání, státní správa, přezdívky, vlastnosti, křesťanství, poruchy, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, filozofie, politici, umělci a umění, profese a zaměstnání, osobnosti, rodinné a příbuzenské vztahy, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie atd.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, tipy, V, Arsenal Football England, zdarma, Wallpapery na plochu PC, Stručný encyklopedický slovník, Grónská vlajka, Skvělé hry online zdarma, Tapety na plochu PC, Vánoční web, volný čas

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Náš tip, internet, počítače, hry

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online Vybírejte z kategorií Akční hry, Relaxační hry, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Střílečky, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Karetní hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Strategie, Závody aut, Stolní a deskové hry a tak dále.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Vtipy, fórky, černý humor, fóry, kameňáky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, fórky, černý humor, fóry, kameňáky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, murphyho zákony, kameňáky, vtipné básničky, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipné citáty, židovské anekdoty apod.

Adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční ubrusy, Jesličky, Sněhová vločka, Pastýř, Lego, Pokrmy, Sám doma, Rostliny, Svíčky, Koledy, Tisk, Kinder, Borovice, Alkoholový kalendář, Štěstí, Kapr, Omalovánky, Skleněné ozdoby, Mrazík, K Vytištění, Štóla, Advent, Jezulátko, Jedle, Koleda, Vánoční kaktus, Tichá noc, Ostrava, Vídeň, Vánoční světýlka, Kameňák apod.

Klíčová slova: odkazy, cestování, webovky, Celebrita Katherine Heigl, zadarmo, URL, Ilustrační obrázky, Blahopřání, gratulace, přání, oslava, Tapety do mobilu, zábava, výukové pomůcky

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Michigan, Pensylvánie, Severní Karolína, Arkansas, Indiana, Nevada, Vermont, Colorado, Montana, Aljaška, Idaho, Wyoming, Illinois, Missouri, Iowa, Arizona, Jižní Dakota, Maine, Mississippi, Rhode Island, Havaj, Georgie, Minnesota, Kalifornie, Kansas, Maryland atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Strategie, Karetní hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Střílečky, Akční hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Závody aut, Relaxační hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako firmy a společnosti, země EU, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, měny, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, geocaching apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, Pozadí na PC ke stažení, internetové stránky, hyperlinky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Celebrita Ashley Judd, Vlajky měst České republiky, linky, Staré hry online, humor, internet, doporučujeme, Omalovánky pro křesťany, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Úhel pohledu: Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Proč jsou peníze zelené? Protože je Židé sbírají, ještě než jsou zralé.

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Další odkazy:

Kubovy osobní stránky o cestování
Windows wallpapers na PC
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Inzeruj, inzerce zdarma
Celebrity, herečky, zpěvačky
Linky na partnerské weby
Jižní Amerika
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Arsenal Football sepak bola
Odkazy na partnerské weby
Celebrity Rie Miyazawa
Biografie, životopis Holly Valance
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Seychelles
Cristiano Ronaldo

Děkujeme vám za vaši návštěvu.