Naše tipy, cestování, hry a informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií týmy NHL, geocaching, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, měny, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, obecné zkratky, vojenské hodnosti, země EU, hudební zkratky apod.

Free game online hry

Zapařte si free game online hry Hry jsou rozdělené kategorií: Závody aut, Akční hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Animace, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Adventury, Postřehové hry, Logické hry, Střílečky, Relaxační hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

černý humor, vtipy, kameňáky, vtipné texty, fóry, anekdoty

Zkuste vypnout! černý humor, vtipy, kameňáky, vtipné texty, fóry, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipné hádanky, černý humor, vtipné citáty, murphyho zákony, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, hmyz, přístroje, auta, stavby, jídlo a nápoje, sport, nástroje a přístroje, láska, halloween, muži, osobnosti a lidé, nápoje, hudba, mapy, symboly, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, Vánoce a Advent, rostliny, ženy a dívky, náboženství atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, výstražné značky apod.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, Přehled formátů souborů, Federace USA, internetové stránky, Celebrita Mila Kunis, Super online hry zdarma, Staré hry online, webovky, Kubíkova originální osobní stránka, multimédia, Dopravní značení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, humor

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy atd.

Kameňáky, fórky, anekdoty, frky, vtípky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Kameňáky, fórky, anekdoty, frky, vtípky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O ženách, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O Němcích, O Somálcích, O manželství, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Frky ze života apod.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Starověký Egypt, Boston Bruins, Česká královna, Generalissimus, Itálie, Faraon, Diplomat, Vražedkyně, Zpěvák, Vojáci, Olympiáda, Svatý, Překladatel, Trest smrti, Prezident, Žijící, Antropolog, Ekonom, Čech, Mluvčí, Egypt, Francouz, Herec, Charta 77, Producent, Skladatel, Obchodník, Vůdce, Habsburkové, Hudebnice, Vrah, Rétorika, Křesťanství, Prezident USA, Miliardáři, Scénárista apod.

Informace, cestování, hry a informace

Vánoční web - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Osvětlení do oken, K Tisku, Vánoční svícen, Adventní trhy, Linux, Obrazovka, Mrazík, Silvestr, Jesličky, Vídeňský punč, Plzeň, Zima, K Vytištění, Štóla, Papírový vánoční stromek, Text, Windows, Santa, Láska nebeská, Vídeň, Jmenovka, Koleda, Dárky, Tisk, Omalovánky, Smrk, Vánoční filmy, Popelka, Rumové řezy, Vánoční svařák, Keramika apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Keywords:výukové pomůcky, zábava, internet, Online zeměpisné testy zdarma, Kalkata city, Kliparty zdarma ke stažení, Státní prapory, URL, Tapety na plochu moře, Federace USA, Hry pro kluky, Nejhranější online testy a kvízy

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, věda, nápoje, stavby, sport, hudba, rostliny, hmyz, zelenina, přístroje, ptáci, mapy, smajlíci a emotikony, halloween, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, symboly, zvířata, láska, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak přehrát, jak exportovat, jak otevřít, v čem spustit, v čem upravit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak převést, kterak editovat, čím zobrazit následující typy souborů: dokumenty, hudební audio soubory, internet a web, šablony dokumentů, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, obrazy disků, grafiku, konfigurační soubory, koncovky souborů, video soubory apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: zločin a právo, nadpřirozené osoby, poruchy, herectví, herci a herečky, historie, záliby a hobby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci a umění, psychologie, sportovci a sportovkyně, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, Spisovatelé a básníci, školství a vzdělávání, politika, lékařství, věda, přezdívky, fikce a fantasy, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa atd.

Klíčová slova: školství, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, webové stránky, Biografie, životopis Mary-Kate Olsen, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, č, zadarmo, Draw poker, Vánoční web, volný čas, zdarma, Stručný encyklopedický slovník

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Síť, cestování, hry a informace

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zločin a právo, český jazyk, bankovnictví, latina, nástroje, školství, filozofie, příroda, fyzika, jídlo, lékařství a medicína, nápoje, počítače, různé, rostliny, matematika, sport, náboženství a křesťanství, věda, materiály, psychologie, zkratky, stavebnictví, politika atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií politika, Spisovatelé a básníci, přezdívky, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, věda, žurnalisté a novináři, umělci a umění, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, vlastnosti, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, psychologie, rodinné a příbuzenské vztahy, historie, státní správa, záliby a hobby, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, osobnosti, sportovci a sportovkyně atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Full HD wallpapers na PC, info, Mamiko Tayama sexy fotky, linky, weby, počítače, Indonesia, cestování, Pozadí na PC ke stažení, Obrázky na PC

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Obrázky na plochu počítače - tapety na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro monitor, notebook, displej, PC, phablet, mobil, počítač, ultrabook, smartphone, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy Windows 95, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, macOS, OSX, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Mac, Lubuntu, Windows Me. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, psi a štěňátka, rostliny, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, letadla, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, wallpapery, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, příroda, krajina, zvířata, budovy a stavby, sportovní pozadí, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně. Stahujte v rozlišení 1152x768, 375x667, 2048x1080, 1920x1080 Full HD, 1080x1800, 1536x2560, 1280x960, 1680x1050, 1440x960, 1280x854, 1024x768, 1440x900, 360x640, 360x720, 2560x1600, 1920x1440 atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, Free game online hry, Online adventní magazín, č, Obrázky na plochu počítače, Poker en ligne, ú, K, zdroje informací, Dopravní značení, Hry pro kluky, Přehled zkratek a akronymů, Obrázek Servírka, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Bílá Hůlka: Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Další odkazy:

Nejlepší web stránka
Omalovánky nejen pro děti
Tipy na užitečné weby
Internetové omalovánky
Dubai city
Naše tipy na zajímavé stránky
Poker Kartenspielen
Tipy na zajímavé weby
Omaha Hold’em poker
Tipy na Partnerské weby
Vlajka Uruguaye
Textová přání, obrázková přáníčka
Linky na partnerské weby
Travel in USA
Biografie Mamiko Tayama

Děkujeme vám za vaši návštěvu.