Tipy na zajímavé weby, důležité informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sochař, Upálen, Habsburkové, Lord, Vůdce, Teolog, Sebevražda, Vládce, Československo, Imitátor, Komik, Prezidenti USA, Komunista, Boston Bruins, Spisovatel, Francouz, New Jersey Devils, AIDS, Mluvčí, Masový vrah, Renesance, Prezidenti ČR, Rakousko-Uhersko, Historik, Gymnasté, Novinář, Poprava, Herečka, Husité, Filozof, Němci, Hudba, Starověký Egypt, Manýrismus, Zavražděn, Rétorika apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: filozofie, český jazyk, ekonomie a ekonomika, nástroje, nápoje, chemie, latina, zkratky, účetnictví, lékařství a medicína, fyzika, nemoce, cestování, politika, náboženství a křesťanství, literatura, jídlo, psychologie, materiály, stavebnictví, sport, počítače, bankovnictví, kultura atd.

World wide web, internet, důležité informace

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma. Mj. na webu naleznete Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Sportovní, Relaxační onlinovky, Logické, Akční hry a tak podobně.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země Afriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Klíčová slova: Staré hry online, Přehled formátů souborů, odkazy, výukové pomůcky, Online hry omalovánky, Státní vlaječky, prapory, Full HD tapety na PC, pro dospělé, Paris Saint-Germain PSG, Kliparty zdarma ke stažení, cestování, webovky, info

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, okresy České republiky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, hudební zkratky, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Arizona, Jižní Dakota, Idaho, Illinois, Rhode Island, New Hampshire, Nebraska, Minnesota, Severní Karolína, Utah, Montana, New Jersey, Delaware, Connecticut, Kentucky, Missouri, Severní Dakota, Michigan, Alabama, Kalifornie, Kansas, Georgie, Iowa, Colorado, Nové Mexiko, Texas atd.

Bonmoty, hlášky, přísloví, rčení, výroky, motta, úsloví

Slavné citáty, Bonmoty, hlášky, přísloví, rčení, výroky, motta, úsloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Síť, důležité informace

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Keywords:Dopravní značky, Super online kvízy, Tapety do mobilu, weby, Vlajky států východní Asie, webové stránky, Členské země americké federace, Online vánoční magazín, World countries and flags, Slovník pojmů Co je to?, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Náš tip, důležité informace

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Střílečky, Závody aut, Strategie, Karetní hry, Relaxační hry, Logické hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry a tak dále.

Vtípky, vtipy, vtipné texty, černý humor, kameňáky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, vtipy, vtipné texty, černý humor, kameňáky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, černý humor, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipné hádanky, židovské anekdoty apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, odkaz, F, Přání k svátku podle jmen, zeměpis, Hry pro nejmenší děti online zdarma, tipy, Anastacia, V, internet, zdroje informací, Super free web games zdarma

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, měny, země EU, okresy České republiky, týmy NHL, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, geocaching, státy usa, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva apod.

Doporučené odkazy, důležité informace

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, výstražné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, B, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Luis Suárez, linky, doporučujeme, Webové online hry zdarma, Tapety na plochu letadla, zábava, Seznam vlajek měst České republiky, pro děti

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, měny, země EU, okresy České republiky, týmy NHL, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, geocaching, státy usa, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva apod.

Informace, důležité informace

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Koledy, Adventní věnec, Koleda, LED svíčky, Advent, Filmy, PF, Václavské náměstí, Vánoční dekorace, Papírové ozdoby, Drážďany, Píseň, Vykrajovátka, Film, Zima, Pokrmy, Vánoční kaktus, Jmelí, Špalda, Dárky, Jedle, Vánoční stromek, Schleich, Hostina, Písnička, K Vytištění, Kapr, Jídlo, Lindt, Staroměstské náměstí, Tablet apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Pozadí na PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Také doporučujeme: Pozadí na PC. lze použít v ultrabook, mobil, phablet, smartphone, obrazovka počítače, notebook, tablet, mobilní telefon, PC, počítač, monitor a pro operační systémy Chrome OS, SUSE Linux, OSX, FreeBSD, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Windows 10, macOS, Java ME, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: fantasy, flóra, stromy, ptáci, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, motorky, zvířata, Rally, závody aut, Formule 1, nature - příroda, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny. Vyberte si rozměr z 2560x1920, 750x1334, 1280x768, 1600x1200, 3200x1200, 1280x854, 1080x1800, 375x812, 2048x1080, 2560x2048, 360x720, 1152x768, 800x600, 1536x2048, 1920x1440, 320x568 atd.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, multimédia, Nejlepší školní testy a kvízy, internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, Nej hry online, Online testy zdarma bez registrace, Vlajky zemí světa, Stručný encyklopedický slovník, Staré hry online, Federace USA, Zastave svetovnih držav,

Jeden fór na závěr. Vtip Co je to život?: Život je to, co se stane, když vám ukradnou notebook a ztratíte telefon.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Charlize Theron
Partnerské weby
Online omalovánky
Doporučené odkazy
Státní vlajky zemí
Zajímavé internetové odkazy
Kyrgyzstan
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.