Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, Vánoční magazín, Světové vlajky, odkaz, Vlajky měst plzeňského kraje, počítače, weby, internetové stránky, Kristin Kreuk, F, Hry pro kluky, F, doporučujeme

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arizona, Aljaška, Nevada, Colorado, Delaware, Oregon, Pensylvánie, Louisiana, Západní Virginie, Wyoming, Havaj, Montana, Connecticut, Nebraska, Tennessee, New York, Jižní Dakota, Virginie, Severní Dakota, Oklahoma, Jižní Karolína, Illinois, Severní Karolína, Wisconsin, Missouri, Kansas atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Keywords:webovky, Onlinovky zdarma, Online hry pro děti zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Blahopřání nejen k narození miminka, výukové pomůcky, Nejhranější hry online, zdarma, Vlajka Papuy Nové Guiney, humor, Obrázky, kliparty, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Kameňáky, vtipy, frky, vtipné texty, vtípky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipy, frky, vtipné texty, vtípky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, murphyho zákony, černý humor, vtipné hádanky, vtipné básničky, židovské anekdoty, kameňáky, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, frky o zvířatech apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Vaření a smažení, Střílecí hry, Farmářské hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Deskovky, Logické hry, Sportovní gamesy, Omalovánky, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Oddechové hry, Barbie hry apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, stavby, hudba, halloween, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, nápoje, věda, dopravní prostředky, ptáci, náboženství, symboly, květiny, zelenina, rostliny, mapy, sport, jídlo a nápoje, láska, nástroje a přístroje, auta, osobnosti a lidé, zvířata atd.

Klíčová slova: zdroje informací, zábava, info, Vše o pomlázce, odkazy, M, Online životopisy, biografie slavných osobností, Der Arsenal Football England, Tapety do mobilu, zadarmo, Vlajky měst a obcí České republiky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry pro děti zdarma. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Karetní hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Síť, inspirace pro volný čas

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: ú, Hry pro dívky online, multimédia, Charlize Theron, Stručný encyklopedický slovník, zeměpis, zajímavosti, Bolivia, Staré hry online, Slovník pojmů Co je to?, tipy

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry pro děti zdarma. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Karetní hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sci-fi, Poprava, Country, Politik, Textařka, Atentát, Životopis, Francouz, Lord, Malíř, Diplomat, Prezidenti USA, Zpěvačka, Charta 77, Mluvčí, Antropolog, Sochař, Komunista, Textař, Angličané, Ministři, Olympiáda, Režisér, Scénárista, Češi, Itálie, Český slavík, Nobelova cena, Normalizace, Ministr, Pedagog, Gymnasté, Teolog, NHL, Pop, Romantismus apod.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Louisiana, Mississippi, Maine, Oklahoma, Nebraska, Tennessee, Missouri, Ohio, Oregon, Wyoming, Utah, Arkansas, Kentucky, Nevada, Alabama, Nové Mexiko, New York, Virginie, Michigan, Illinois, Iowa, Idaho, Jižní Dakota, Delaware, Indiana, Havaj atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Tapety na PC, Vánoční magazín, kuriozity, Pozadí na PC ke stažení, Motokros, motorky, závody, Webové online testy zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Vlajky států USA, Kliparty pro dokumenty, linky, Vlajky států obrázků, Jessica Biel, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Kanibal: Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Další odkazy:

Chicago
Tipy na užitečné weby
Istanbul
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Dubai
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka SSSR
Doporučené internetové odkazy
Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám
Odkazy na užitečné webové stránky
Holly Valance

Děkujeme vám za vaši návštěvu.