Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Kraj Vysočina apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Postřehové, Karetní hry, Logické, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Sportovní a tak podobně.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: umělci, podnikání a podnikatelé, osobnosti, herectví, herci a herečky, křesťanství, národnost, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, záliby, poruchy, státní správa, nadpřirozené osoby, lékařství, rodinné vztahy, vlastnosti, žurnalisté a novináři, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, politika, historie atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Frky, kameňáky, fórky, fóry, ftipy, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Frky, kameňáky, fórky, fóry, ftipy, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, kameňáky, černý humor apod.

Klíčová slova: info, Přehled souborových přípon, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přehled státních vlajek států světa, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, pro děti, Nejhranější online testy a kvízy, Městské a obecní prapory obcí ČR, Světelné vánoční dekorace zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, A, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, M

Obrázky na PC - pC tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC. jsou vhodná pro mobilní telefon, PC, monitor, mobil, tablet, obrazovka počítače, počítač, displej, smartphone, ultrabook, notebook a pro operační systémy macOS, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Windows 10, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Windows 2000, Windows 98, Windows 95. Tapety na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: hry a herní wallpapery, auta, rostliny, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, wallpapery, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, psi a štěňátka, zvířata, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky. Vyberte si rozměr z 375x812, 1152x1920, 393x786, 1280x854, 360x720, hi res 2560x1920, 1440x2560, 1152x864, 2048x1536, 1800x1440, Full HD 1080x1920, 2048x1080, 2560x1600, 360x640, 1680x1050, 750x1334 atd.

Anekdoty, vtipy, vtipné texty, frky, kameňáky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtipy, vtipné texty, frky, kameňáky, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O manželství, O Somálcích, Frky ze života, O ženách, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O škole, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O mužích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Informace, cestování, počítače a internet

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Keywords:Seznam přípon a koncovek souborů, odkazy, Online vánoční magazín, Online hry zdarma, Vánoční přáníčka a adventní blahopřání a PF do Nového roku, zdroje informací, odkaz, Webové online hry zdarma, Vánoční pohádky pro malé i velké diváky, Dopravní značení, zábava, kuriozity

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Nejlepší zeměpisné kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, zadarmo, volný čas, Texty přáníček k svátku podle jmen, Nejlepší online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, multimédia, Slova vánoční koledy Pásli ovce Valaši, Pozadí na PC ke stažení, Free game online hry, tipy, doporučujeme

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: technika, internet, hardware, rostliny, různé, psychologie, materiály, software, věda, účetnictví, literatura, stavebnictví, cestování, počítače, nápoje, příroda, český jazyk, matematika, kultura, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, zločin a právo, nemoce, fyzika atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Free game online hry

Běžte na free game online hry . Naleznete zde Skákačky a hopsačky, Závody aut, Hry pro děti, Střílečky, Brutální krvavé hry, Akční hry, Karetní hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Postřehové hry, Relaxační hry, Bojové hry, Adventury, Logické hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: Kliparty zdarma, PC pozadí pro Windows, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Manchester United F.C., pro dospělé, Nejlepší zeměpisné kvízy, linky, Santa Claus jako symbol amerických Vánoc, Biografie slavných osobností, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Nej hry online

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: technika, internet, hardware, rostliny, různé, psychologie, materiály, software, věda, účetnictví, literatura, stavebnictví, cestování, počítače, nápoje, příroda, český jazyk, matematika, kultura, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, zločin a právo, nemoce, fyzika atd.

Náš tip, cestování, počítače a internet

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Vtípky, fóry, frky, kameňáky, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, fóry, frky, kameňáky, černý humor, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O manželství, O Chucku Norrisovi, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O mužích, O Slovácích, O ženách, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: webové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, weby, Online adventní magazín, Tapety do mobilu, Levné letenky, hyperlinky, výukové pomůcky, URL, Vlajky států USA, zajímavosti, Dopravní značení, Ekonomie, Karl Marx,

Několik fórů na závěr. Vtip Tady žádní kanibalové nejsou: V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

"Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Další odkazy:

Naše tipy
Online hry omalovánky
Zajímavé internetové odkazy
Draw poker
Doporučené odkazy
Antistresové omalovánky
Partnerské weby
Tapety, pozadí, wallpapers
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.