Tipy na zajímavé weby, informace a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zkratky, technika, rostliny, zločin a právo, náboženství a křesťanství, nástroje, nemoce, materiály, kultura, lékařství a medicína, různé, matematika, psychologie, počítače, nápoje, jídlo, chemie, literatura, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, software, fyzika, věda, český jazyk atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: školství, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, přezdívky, filozofie, umělci, poruchy, politici, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, zločin a právo, mytologie, státní správa, věda, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, Americké federální vlajky, Vánoční web, zajímavosti, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Botswana, internetové stránky, linky, Slovník pojmů Co je to?, Seznam vlajek měst České republiky

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Anekdoty, fórky, černý humor, kameňáky, vtipy, frky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, fórky, černý humor, kameňáky, vtipy, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, murphyho zákony apod.

Síť, informace a zábava

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Akční hry, Logické, Karetní hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Keywords:Online web Hry zdarma bez registrace, Tapety na PC, Skvělé hry online zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Křesťanské omalovánky k vytištění, F, volný čas, odkaz, Cristiano Ronaldo, Přehled přípon a koncovek souborů, info, školství

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Hry pro děti, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Karetní hry, Střílečky, Sportovní hry, Logické hry, Bojové hry, Akční hry, Animace, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry a tak dále.

Náš tip, informace a zábava

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Arkansas, Havaj, Michigan, Rhode Island, Texas, Kalifornie, Nevada, Colorado, Missouri, Severní Karolína, Virginie, Nebraska, Illinois, Idaho, Severní Dakota, Maine, Jižní Dakota, Maryland, Florida, Nové Mexiko, New Jersey, Wyoming, Minnesota, Montana, Washington, Wisconsin atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Oddechové hry, Barbie hry, Střílecí hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, Akční gamesky, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Adventury apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Free game online hry, Online biografie, životopisy osobností, Rose McGowan, webovky, zábava, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlajka prezidenta České republiky, ú, URL, zdroje informací, Super online kvízy

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, nápoje, sport, náboženství, láska, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, rostliny, ženy a dívky, věda, stavby, květiny, zvířata, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, dopravní prostředky, auta, zelenina, mapy atd.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Informace, informace a zábava

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zahraniční značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, geocaching, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, okresy České republiky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, země EU, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Fóry, frky, ftipy, kameňáky, vtípky, anekdoty

Zkuste vypnout! Fóry, frky, ftipy, kameňáky, vtípky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O Windows, O mužích, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Frky ze života, O škole, Vtipné hádanky, O manželství, O gayích a homosexuálech, O ženách, O Němcích, O ekonomech apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Klíčová slova: multimédia, Databáze osobností Kdo je to?, F, Tenisové tapety na plochu PC, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Státní prapory, tipy, Blízký východ, Free game online hry, Superhry a hry online zdarma, webové stránky

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, nápoje, sport, náboženství, láska, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, rostliny, ženy a dívky, věda, stavby, květiny, zvířata, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, dopravní prostředky, auta, zelenina, mapy atd.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Internet, síť, informace a zábava

černý humor, vtípky, frky, ftipy, kameňáky, vtipné texty

Chcete se pobavit? černý humor, vtípky, frky, ftipy, kameňáky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií kameňáky, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Klíčová slova: pro děti, počítače, Adventní magazín, výukové pomůcky, cestování, Omalovánky pro děti, zeměpis, Online testy zdarma, zdarma, Dopravní značení, Obrázky zdarma, zadarmo, Přáníčka k výročí svatby,

Jeden fór na závěr. Vtip Sportovec: To vám takhle třicet minut v kuse dělám kliky a najednou mi u třetího rupne v rameni..

Další odkazy:

Partnerské weby
Best web page
Tipy na zajímavé weby
Vánoční pozadí na PC
Doporučené odkazy
Malta
Naše tipy
Tapety na plochu zdarma
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.