Zajímavé odkazy, zábava, důležité informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní provozní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Síť, zábava, důležité informace

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Dopravní značky, B, zábava, Tapety na plochu zvířátka, K, Super online kvízy, odkaz, Tapety na plochu Velikonoce, Vlajky amerických států USA, webovky, Super online kvízy, Ilustrace, obrázky

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Sportovní, Logické, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Závodní moto hry a tak podobně.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země střední Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Super online kvízy

Běžte na super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Keywords:Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Ilustrační obrázky, Super online flash hry, Seznam vlajek měst České republiky, Online hry zdarma, školství, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, kuriozity, Obrázky k vybarvení, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, weby, počítače

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak otevřít, kterak editovat, čím prohlížet, jak spustit, v čem upravit, v čem spustit, jak vytvořit, jak exportovat, jak převést, jak konvertovat soubory těchto typů: dokumenty, systémové soubory, video soubory, grafiku, internet a web, obrazy disků, spustitelné soubory, šablony dokumentů, konfigurační soubory, komprimace dat, koncovky souborů, hudební audio soubory apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Logické hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Animace, Relaxační hry, Strategie, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Pro dívky, Střílečky, Závody aut, Akční hry, Bojové hry, Adventury, Karetní hry a tak dále.

Vtipné texty, anekdoty, vtípky, fórky, ftipy, kameňáky

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, anekdoty, vtípky, fórky, ftipy, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O škole, O ženách, O manželství, O Windows, O ekonomech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O Slovácích, Frky ze života, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O mužích apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Životopisy osobností, Vlajka Americké Samoy, Full HD pozadí ke stažení, Prapory českých měst, Webové html5 hry zdarma, Tapety se zvířaty na plochu PC, Federace USA, výukové pomůcky, zajímavosti, Online hry zdarma

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, chemie, software, zkratky, cestování, lékařství a medicína, jídlo, nástroje, psychologie, filozofie, školství, rostliny, věda, materiály, hardware, matematika, latina, náboženství a křesťanství, literatura, účetnictví, politika, příroda, počítače, internet atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Esejista, HIV pozitivní, Philadelphia Flyers, Historik, Archivář, Vládce, Miliardáři, New York Rangers, Miliardář, Exilový prezident, Pedagog, Mluvčí, Protektorát, Dabérka, Slovák, Žijící, Hejtmani, Spisovatel, Hudba, Habsburkové, Poslanci, Němci, Hokej, Slovenští prezidenti, Pop, Náboženství, Komik, Hokejisté, Závodník, Orlík, ČSSD, Zpěvačky, Dramatik, Voják, Normalizace, Česká královna apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Informace, zábava, důležité informace

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií školství, rodinné vztahy, lékařství, psychologie, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, herectví, herci a herečky, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, umělci, přezdívky, podnikání a podnikatelé, záliby, nadpřirozené osoby, národnost, mytologie, filozofie, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako chemie, účetnictví, příroda, materiály, kultura, zkratky, školství, psychologie, internet, počítače, hardware, nápoje, lékařství a medicína, cestování, jídlo, nástroje, filozofie, rostliny, sport, stavebnictví, technika, nemoce, fyzika, matematika atd.

Vtipy, fóry, ftipy, černý humor, fórky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtipy, fóry, ftipy, černý humor, fórky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O škole, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O Somálcích, O ekonomech, O důchodcích, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O manželství, O Němcích, O Windows, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O mužích, O Slovácích apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, zdroje informací, volný čas, Pakistan, odkazy, Státní prapory všech států, A, Real Madrid CF, info, internetové stránky, humor

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, chemie, software, zkratky, cestování, lékařství a medicína, jídlo, nástroje, psychologie, filozofie, školství, rostliny, věda, materiály, hardware, matematika, latina, náboženství a křesťanství, literatura, účetnictví, politika, příroda, počítače, internet atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Esejista, HIV pozitivní, Philadelphia Flyers, Historik, Archivář, Vládce, Miliardáři, New York Rangers, Miliardář, Exilový prezident, Pedagog, Mluvčí, Protektorát, Dabérka, Slovák, Žijící, Hejtmani, Spisovatel, Hudba, Habsburkové, Poslanci, Němci, Hokej, Slovenští prezidenti, Pop, Náboženství, Komik, Hokejisté, Závodník, Orlík, ČSSD, Zpěvačky, Dramatik, Voják, Normalizace, Česká královna apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Náš tip, zábava, důležité informace

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry . Mj. na webu naleznete Oddechové hry, Strategické onlinovky, Logické hry, Auta a závodní, Farmářské hry, Akční gamesky, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Deskovky, Adventury, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Vaření a smažení, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Oblíkačky apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Minnesota, Havaj, Mississippi, Ohio, Michigan, Maryland, Severní Karolína, Kentucky, Aljaška, Maine, Wisconsin, Washington, Texas, Pensylvánie, Západní Virginie, Alabama, New York, New Jersey, Arizona, Missouri, Colorado, Montana, Kansas, Louisiana, Delaware, Severní Dakota atd.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. vhodné pro displej, mobilní telefon, počítač, obrazovka počítače, ultrabook, mobil, phablet, monitor, smartphone, notebook, PC a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Java ME, SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows 2000, Mac, macOS, Windows 98, Windows 10 Mobile, Linux Mint, FreeBSD. Pozadí na plochu PC jsou rozdělené kategorií: fraktály, Formule 1, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, fantasy, zvířata, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, motorky, oceán, moře, pláže, free wallpapers, tenisté a tenistky, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, nature - příroda, květiny, ptáci. Dostupné velikosti jsou Full HD 1080x1920, 768x1024, 800x1280, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, 412x846, 2560x1440, 3200x1200, 854x480, 375x667, 360x640, 640x480, 1600x1200, 1536x2048, 1280x960, 1536x2560 atd.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Cesmína, Vánoce, Drážďany, Atmosféra, Jídlo, Skleněné ozdoby, Dárky, Sám doma, Vídeňský punč, Ostrava, Jmenovky, Smrk, Pozadí, Zdraví, Německy, Štóla, Ježíšek, Košíčky, Pastýř, Vánoční tapety, K Tisku, Silvestr, Jmelí, Anglicky, Vánoční dekorace, Vánoční ubrusy, Recepty, K Vytisknutí, Staroměstské náměstí, Vánoční svícen, Keramika apod.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Databáze osobností Kdo je to?, hyperlinky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zadarmo, Internet pornography videos images webcams, pro děti, internet, Webové online testy zdarma, V, Webové online testy zdarma, zdarma, FC Barcelona,

Jeden fór na závěr. Vtip Blbá vláda: Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Ekvádorská vlajka
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky pro děti online
Naše tipy
Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma
Partnerské weby
World flags
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.