Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země jižní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země východní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Skleněné ozdoby, Cesmína, Přáníčko, Tapeta, Staroměstské náměstí, Strom, Dárky, Jezulátko, Recepty, Linecká kolečka, Vánoční pozadí, bezlepkové cukroví, Omalovánky, Nový rok, Vánoční stromek, Vánoční dekorace, Špalda, Popelka, Umělý vánoční stromek, Zima, Jesličky, Adventní věnec, Vykrajovátka, Pokrmy, Korálky, Štěstí, Blahopřání, Lego, Jídlo, Štědrý večer, K Vytištění apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zadarmo, hyperlinky, Slova vánoční koledy Pásli ovce Valaši, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Hry pro dívky online, zajímavosti, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, Vlajky měst a obcí České republiky, volný čas, Kliparty pro dokumenty, R

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Rčení, hlášky, moudrosti, aforismy, přísloví, moudra, výroky

Citáty slavných osobností, Rčení, hlášky, moudrosti, aforismy, přísloví, moudra, výroky, . Naleznete zde citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o přátelství, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Náš tip, technika, kultura, informace

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Keywords:Vlajky států USA, pro dospělé, Seznam souborových přípon, odkazy, Sněhová koule v počítači, internet, výukové pomůcky, Wallpapers na plochu počítače, Tipy na adventní zájezdy na vánoční trhy a jarmarky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Státní prapory všech států, Seznam vlajek měst České republiky

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Wallpapers na plochu počítače - tapety do mobilu

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro mobilní telefon, obrazovka počítače, notebook, mobil, phablet, displej, smartphone, ultrabook, PC, počítač, tablet a pro operační systémy Linux Mint, macOS, Windows NT, Windows 95, Windows 98, BlackBerry OS, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Microsoft Windows 8, Chrome OS. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, auta, hry a herní wallpapery, rostliny, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, operační systémy, Windows, hudební tapety, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, motorky, motocykly, zvířata, noční města, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby. Dostupné rozměry 1536x2048, 412x846, 2560x1600, 640x480, 1920x1440, 1152x768, 1440x2560, 1280x854, 1600x2560, 1280x800, hi res 2560x1920, 360x760, 1280x768, 1600x1200, HD 1280x720, 375x812 atd.

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Farmářské hry, Adventury, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, online html5 hry, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Oblíkačky, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Barbie hry, Omalovánky, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky apod.

Síť, technika, kultura, informace

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak otevřít, čím prohlížet, jak převést, čím zobrazit, jak přehrát, jak vytvořit, jak spustit, v čem spustit, jak exportovat, jak importovat následující typy souborů: konfigurační soubory, internet a web, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, dokumenty, hudební audio soubory, obrazy disků, systémové soubory, grafiku, šablony dokumentů, koncovky souborů apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: webové stránky, odkaz, Hry pro kluky, Recepty na vánoční cukroví, Přehled formátů souborů, A, zdarma, Sněhová vločka, kuriozity, Wallpapery na plochu PC, linky, zábava

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, ovoce, auta, smajlíci a emotikony, mapy, květiny, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, nápoje, stavby, nástroje a přístroje, zvířata, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, rostliny, přístroje, Vánoce a Advent, náboženství, muži, hmyz, hudba, sport atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: nadpřirozené osoby, věda, osobnosti, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, historie, sport, politika, politici, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, školství, rodinné vztahy, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, státní správa, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie atd.

Obrázky na plochu počítače - wallpapers na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. můžete využít v ultrabook, počítač, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor, tablet, notebook, smartphone, displej, PC, phablet a pro operační systémy FreeBSD, Windows 7, Windows XP, Windows Server 2012, Windows 95, Windows 10 Mobile, Windows 10, Linux Mint, macOS, Linux Fedora, Windows NT. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, květiny, ptáci, Rally, závody aut, fantasy, free wallpapers, vesmír, kosmos, fraktály, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže. Zvolit si můžete z velikostí 3200x1800, Full HD 1080x1920, 768x1024, 1280x800, HD 1280x720, 1920x1080, 1280x768, širokoúhlé 1366x768, 800x1280, 1080x1800, 3200x1200, 1440x900, 360x640, 854x480, 1920x1440, 800x600 atd.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Hry pro dívky online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro dívky online. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, školství, Online vánoční magazín, Omalovánky pro děti, A, počítače, Online testy a kvízy zdarma, Tipy na romantické vánoční filmy, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Obrázky, kliparty, tipy

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, ovoce, auta, smajlíci a emotikony, mapy, květiny, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, nápoje, stavby, nástroje a přístroje, zvířata, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, rostliny, přístroje, Vánoce a Advent, náboženství, muži, hmyz, hudba, sport atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: nadpřirozené osoby, věda, osobnosti, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, historie, sport, politika, politici, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, školství, rodinné vztahy, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, státní správa, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie atd.

Obrázky na plochu počítače - wallpapers na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. můžete využít v ultrabook, počítač, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor, tablet, notebook, smartphone, displej, PC, phablet a pro operační systémy FreeBSD, Windows 7, Windows XP, Windows Server 2012, Windows 95, Windows 10 Mobile, Windows 10, Linux Mint, macOS, Linux Fedora, Windows NT. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, květiny, ptáci, Rally, závody aut, fantasy, free wallpapers, vesmír, kosmos, fraktály, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže. Zvolit si můžete z velikostí 3200x1800, Full HD 1080x1920, 768x1024, 1280x800, HD 1280x720, 1920x1080, 1280x768, širokoúhlé 1366x768, 800x1280, 1080x1800, 3200x1200, 1440x900, 360x640, 854x480, 1920x1440, 800x600 atd.

Informace, technika, kultura, informace

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj apod.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Přísloví, hlášky, motta, bonmoty, myšlenky, aforismy, moudrosti

Slavné citáty, Přísloví, hlášky, motta, bonmoty, myšlenky, aforismy, moudrosti, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o nenávisti, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o víře od různých známých osobností.

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky. Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry, Akční hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Klíčová slova: weby, doporučujeme, Hry pro dívky online, info, Dopravní značky, Vánoční cukroví linecká kolečka, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, multimédia, Obrázky na plochu počítače, K, Online hry zdarma, pro děti, Sexy Naomi Campbell,

Několik fórů na závěr. Vtip Indián: Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Tak takhle se drží škorpión!

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Kate Hudson
Partnerské weby
Jmenovky na dárky k vytištění
Zajímavé internetové odkazy
Adventní věnec – symbol Vánoc
Naše tipy
Tipy na Štědrý den
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.