Zajímavé odkazy, počítače a internet

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: hudební zkratky, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, týmy NHL, mezinárodní organizace, obecné zkratky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, geocaching, měny, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hmyz, stavby, zelenina, auta, halloween, přístroje, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, ovoce, věda, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, ptáci, jídlo a nápoje, nápoje, láska, mapy, náboženství, symboly, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky atd.

Internet, síť, počítače a internet

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Vše o Vánocích - vánoční web

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Bůh, Květiny, Rumové řezy, Řetězy, Píseň, Borovice, Vykrajovátka, Zima, Tiskárna, Striezelmarkt, Anglicky, Omalovánky, Keramický adventní věnec, Ježíš Kristus, Koledy, Desktop, Adventní svícen, Košíčky, Vánoční punč, Pokrmy, Kuba, Mrazík, Anděl, Koleda, Papírový vánoční stromek, Hostina, Jmenovky, Wallpaper, Zdraví, Skleněné ozdoby, Slámový adventní věnec apod.

Klíčová slova: URL, zadarmo, pro děti, Databáze osobností Kdo je to?, Zahrajte si online vánoční hry zdarma bez registrace, Full HD pozadí ke stažení, Kliparty pro Office, Seznam souborových přípon, Online hry zdarma, Pozadí na PC zdarma ke stažení, internet, Nejlepší tapety na plochu zdarma, cestování

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, kterak editovat, jak exportovat, v čem upravit, jak otevřít, v čem spustit, jak přehrát, čím zobrazit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak konvertovat soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, dokumenty, internet a web, systémové soubory, obrazy disků, grafiku, koncovky souborů, komprimace dat, písma, fonty, hudební audio soubory apod.

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Bojové gamesy, Karetní hry, Sportovní, Akční hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry a tak podobně.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Náš tip, počítače a internet

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Také doporučujeme: Pozadí na PC zdarma ke stažení. lze použít v počítač, obrazovka počítače, mobilní telefon, tablet, smartphone, mobil, monitor, displej, notebook, PC, ultrabook a pro operační systémy Android, Windows 10, Windows Server 2012, Linux Fedora, Java ME, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Lubuntu, FreeBSD. Tapety na PC z kategorií květiny, kytky, dopravní prostředky, rostliny, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, voda a bubliny, hudební tapety, auta, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, wallpapery, sportovní pozadí, zvířata, moře, oceány, pláže, letadla, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka. Mnoho verzí a velikostí jako 1536x2048, 1536x864, 1280x854, 1920x1080 Full HD, 640x480, 393x786, 360x640, 1536x2560, 1280x1024, 1024x600, 1440x960, 1440x2560, 1800x1440, 1280x960, 1920x1440, 1152x864 atd.

Super online flash hry

Všem hráčům doporučujeme super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Hry na vaření a smažení, Oddechové, Klasické, Vánoční online hry, Závodní, Logické, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Pro dívky, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Sportovní a podobně.

Keywords:pro dospělé, Online testy zdarma, weby, webové stránky, Countries and flags, Státní prapory všech zemí, F, zdarma, Anastacia, Federace USA, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky měst České republiky

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií zločin a právo, filozofie, umělci, věda, žurnalisté a novináři, školství, záliby, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, sport, státní správa, psychologie, profese a zaměstnání, politici, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, přezdívky, nadpřirozené osoby atd.

Skvělé hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Střílecí hry, online html5 hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Hannah Montana, Vaření a smažení, Oblíkačky, Deskovky, Logické hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Informace, počítače a internet

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Arizona, Nové Mexiko, Missouri, Idaho, New York, Alabama, Illinois, Rhode Island, Kalifornie, Montana, Kentucky, Oregon, Delaware, Washington, New Hampshire, Colorado, Jižní Dakota, Massachusetts, New Jersey, Severní Dakota, Nebraska, Nevada, Minnesota, Aljaška, Texas, Florida atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Fóry, frky, anekdoty, ftipy, vtipy, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, frky, anekdoty, ftipy, vtipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipné citáty apod.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, webovky, Travel in Europe, V, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Dopravní značky, Community card poker, Ilustrace, obrázky, Staré hry online, Dopravní značení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Full HD pozadí ke stažení - pozadí na PC

Také doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. vhodné pro obrazovka počítače, tablet, displej, smartphone, počítač, phablet, notebook, monitor, mobilní telefon, PC, mobil a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows XP, Windows Server 2012, Windows 7, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Mac, Slackware, Microsoft Windows Vista, OSX, Linux Mint. Pozadí na PC ke stažení z kategorií širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, fraktály, květiny, velkoměsta a noční život, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, flóra, stromy, sportovní wallpapery, fantasy, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, free wallpapers, ptáci, zvířata, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta. Dostupná rozlišení jsou 1080x1920, 1366x1024, 1080x1800, 768x1024, 2560x1440, 1366x768, HD 1280x720, 1920x1440, 1920x1200, 1600x2560, 375x667, 360x760, 1440x960, širokoúhlé 1366x768, 800x1280, 1920x1080 atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, země střední Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, země jižní Asie apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: Životopisy osobností, počítače, Vlajky států USA, Emma Watson, doporučujeme, tipy, Super online flash hry, Přáníčka a obrázky k svátku, Online testy zdarma, zajímavosti, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Full HD pozadí ke stažení - pozadí na PC

Také doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. vhodné pro obrazovka počítače, tablet, displej, smartphone, počítač, phablet, notebook, monitor, mobilní telefon, PC, mobil a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows XP, Windows Server 2012, Windows 7, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Mac, Slackware, Microsoft Windows Vista, OSX, Linux Mint. Pozadí na PC ke stažení z kategorií širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, fraktály, květiny, velkoměsta a noční život, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, flóra, stromy, sportovní wallpapery, fantasy, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, free wallpapers, ptáci, zvířata, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta. Dostupná rozlišení jsou 1080x1920, 1366x1024, 1080x1800, 768x1024, 2560x1440, 1366x768, HD 1280x720, 1920x1440, 1920x1200, 1600x2560, 375x667, 360x760, 1440x960, širokoúhlé 1366x768, 800x1280, 1920x1080 atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, země střední Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, země jižní Asie apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Sportovní hry, Strategie, Animace, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Akční hry, Relaxační hry, Adventury, Hry pro děti, Stolní a deskové hry a tak dále.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky apod.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Hry pro dívky online, F, kuriozity, Prapory českých měst, Lesotho, hyperlinky, školství, humor, V, Online hry zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Křesťanské omalovánky k vytištění, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Úhel pohledu: Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Další odkazy:

Lucy Liu
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Visit New York city
Zajímavé internetové odkazy
Kim Kardashian
Odkazy na zajímavé weby
Best web page
Doporučené odkazy
Topmodelky a celebrity
Odkazy na užitečné webové stránky
Webová hry, Browser hry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.