Dále doporučujeme, počítače a internet

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Informace, počítače a internet

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New Jersey, Colorado, Pensylvánie, Massachusetts, Oregon, Mississippi, Iowa, Indiana, Montana, Illinois, Severní Karolína, Alabama, Connecticut, Maine, Severní Dakota, Arizona, Texas, Oklahoma, New York, Jižní Dakota, Západní Virginie, Wyoming, Tennessee, Kalifornie, Arkansas, Kansas atd.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klíčová slova: zábava, zdarma, zadarmo, Kliparty pro Office, Gibraltar, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, odkazy, webovky, Tapety, pozadí, wallpapers, Státní prapory všech zemí, linky, Online vánoční webzine, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma Vybírejte z kategorií Vánoční online hry, Karetní, Střílečky, Pro dívky, Strategie, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Bojové online gamesy, Sportovní, Logické, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, parkování - parkovačky a podobně.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Akční hry, Logické hry, Bojové hry, Karetní hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Strategie, Postřehové hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Závody aut, Střílečky a tak dále.

Keywords:Hry pro kluky, Super online kvízy, Dopravní značky, internet, Eliza Dushku, Biografie slavných osobností, Online zeměpisné testy zdarma, internetové stránky, Vlajka Svaté Heleny, Hry pro nejmenší online, Seznam přípon a koncovek souborů, hyperlinky

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Montana, Minnesota, Jižní Karolína, Connecticut, Illinois, Iowa, Severní Dakota, Ohio, Oregon, Západní Virginie, Maryland, Florida, Louisiana, Texas, Missouri, Wyoming, Aljaška, Delaware, Indiana, Massachusetts, Oklahoma, Severní Karolína, Alabama, Mississippi, Michigan, Nebraska atd.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

World wide web, internet, počítače a internet

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Klíčová slova: zdroje informací, Hry pro nejmenší online, Online testy zdarma bez registrace, Omalovánky k vytištění pro děti, multimédia, zajímavosti, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Drew Barrymore, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zeměpis, Obrázky a kliparty zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Super online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Adventury, Hry s koňmi, Farmářské hry, Logické hry, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Omalovánky, Auta a závodní, Akční gamesky, Deskovky, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Síť, počítače a internet

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: týmy NHL, hudební zkratky, země EU, obecné zkratky, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, státy usa, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, měny, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční filmy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sněhulák, Osvětlení do oken, Košíčky, Vánoční hvězda, Windows, Plocha, Přáníčko, Adventní kalendář, Adventní svícen, Sám doma, Tichá noc, Linecká kolečka, Jingle Bells, Vánoční punč, Tablet, K Vytisknutí, Filmy, Vánoční stromek, Husarské knoflíky, Kameňák, Vánoční svícen, Neviňátko, PF, K Vytištění, Desktop, Vánoční trhy, Keramika, Vánoční filmy, Santa Claus, Keramický adventní věnec, Vánoční stromeček apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Vlajky jednotlivých států USA, volný čas, Vlajka Šalamounových ostrovů, Wallpapery na plochu PC, Prapory regionů a království, Obrázky na PC, Smuteční kondolence, Online vánoční webzine, cestování, humor

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Super online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Adventury, Hry s koňmi, Farmářské hry, Logické hry, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Omalovánky, Auta a závodní, Akční gamesky, Deskovky, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Náš tip, počítače a internet

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

černý humor, frky, vtipy, kameňáky, fóry, vtípky

Zkuste vypnout! černý humor, frky, vtipy, kameňáky, fóry, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, černý humor, vtipné básničky, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipy o metanolu apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, odkaz, doporučujeme, info, weby, Tapety na plochu moře, Přehled zkratek a akronymů, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, pro děti, F, počítače, školství, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Sportovec: To vám takhle třicet minut v kuse dělám kliky a najednou mi u třetího rupne v rameni..

Tak brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Další odkazy:

Omalovánky pro děti
Odkazy na užitečné webové stránky
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava
Naše tipy na užitečné weby
Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce
Odkazy na partnerské weby
Flags of the world
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Manchester United F.C.
Tipy na užitečné weby
Zlatan Ibrahimović futebolista

Děkujeme vám za vaši návštěvu.