Dále doporučujeme, hry i všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: sport, školství, osobnosti, umělci, křesťanství, filozofie, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, mytologie, politika, historie, rodinné vztahy, věda, psychologie, podnikání a podnikatelé, záliby, fikce a fantasy, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, vlastnosti, zločin a právo, lékařství atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: psychologie, účetnictví, materiály, nemoce, ekonomie a ekonomika, hardware, zkratky, nápoje, technika, software, bankovnictví, fyzika, kultura, literatura, český jazyk, věda, cestování, nástroje, jídlo, internet, latina, politika, zločin a právo, sport atd.

Klíčová slova: V, Tapety do mobilu, internet, doporučujeme, Online obrázky k vybarvení, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Americké federální vlajky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Omalovánky zdarma ke stažení, školství, M, odkaz, Online testy zdarma

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky Hry jsou rozdělené kategorií: Oddechové, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Karetní, Hry na vaření a smažení, Závodní, Klasické, Vánoční online hry, Střílečky, Logické, Bojové online gamesy, Sportovní, Pro dívky, Stolní hry a deskovky a podobně.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií cestování, příroda, lékařství a medicína, počítače, zkratky, různé, bankovnictví, nápoje, ekonomie a ekonomika, český jazyk, jídlo, internet, sport, literatura, technika, kultura, rostliny, školství, materiály, stavebnictví, matematika, hardware, zločin a právo, fyzika atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, značky upravující přednost apod.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, kterak editovat, jak spustit, jak převést, v čem spustit, jak otevřít, jak exportovat, čím zobrazit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak importovat soubory následujících typů: hudební audio soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, internet a web, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, písma, fonty, dokumenty, grafiku, koncovky souborů, konfigurační soubory apod.

úsloví, aforismy, přísloví, výroky, moudrosti, hlášky, myšlenky

Citáty slavných, úsloví, aforismy, přísloví, výroky, moudrosti, hlášky, myšlenky, z kategorií citáty o lži, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o životě od různých známých osobností.

Keywords:V, Ilustrace, obrázky, zdarma, Vlajky amerických států USA, Open format, Online adventní magazín, multimédia, Staré hry online, Přání a přáníčka, Přehled souborových přípon, zábava, Dopravní značení

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha apod.

Vtípky, vtipy, fóry, frky, kameňáky, ftipy

Zkuste vypnout! Vtípky, vtipy, fóry, frky, kameňáky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Slovácích, O mužích, Vtipné hádanky, O ženách, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O Somálcích, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O ekonomech, O manželství, Vtipy o policajtech apod.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Anekdoty, vtipy, kameňáky, černý humor, fóry, vtípky

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtipy, kameňáky, černý humor, fóry, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, černý humor, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o facebooku, murphyho zákony apod.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Prapory regionů a království, Hry pro dívky online, Omalovánky, hry pro děti, Vlajky měst a obcí České republiky, pro dospělé, Full HD tapety na PC, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, Seznam zkratek a akronymů, zajímavosti, Biografie slavných osobností, V

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Informace, hry i všeobecné informace

Tapety na PC - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC. vhodné pro tablet, PC, počítač, notebook, phablet, smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor, ultrabook, displej a pro operační systémy Chrome OS, SUSE Linux, Red Hat Linux, Android, macOS, OSX, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Windows Server 2012. Pozadí na PC z kategorií velkoměsta a noční život, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, Rally, závody aut, Formule 1, zvířata, motorky, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, fantasy, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, sportovní a závodní auta, květiny, free wallpapers. Dostupné velikosti jsou 375x667, 2560x2048, 375x812, 412x846, 1200x1920, 1600x2560, 1680x1050, 320x568, Full HD 1080x1920, 750x1334, 2048x1080, 3200x1200, 1280x768, 1024x600, 1152x768, 1440x2560 atd.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Životopisy slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, významné osobnosti, herci a herečky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Textařka, Císař, Komik, Olympiáda, Historik, Ital, AIDS, Kněz, Slovenští prezidenti, Prezidenti, Exilový prezident, Továrník, Vrah, Herec, Mim, KHL, Dabérka, Brno, Hejtman, Orlík, Překladatel, Poslanec, Válka, Francie, Dramatik, Miliardáři, Fotograf, Rock ‚n‘ Roll, Masový vrah, Český slavík, Prezident USA, Politik, Poprava, Prezident, Poslanci, Florida Panthers apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Full HD tapety na PC - pC pozadí pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. lze použít v smartphone, obrazovka počítače, phablet, tablet, mobilní telefon, mobil, monitor, displej, PC, počítač, ultrabook a pro operační systémy Windows Me, Windows 98, Slackware, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, macOS, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Windows 10, Windows 7. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako letadla, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, sportovní pozadí, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, příroda, krajina, rostliny, dopravní prostředky, voda a bubliny, wallpapery, zvířata, auta, motorky, motocykly. Mnoho verzí a velikostí jako 375x812, 1280x854, 1440x900, 1680x1050, 360x760, 1280x960, 750x1334, 1152x864, 2048x1536, 1600x900, 1024x600, 1440x2560, 768x1024, 1536x2048, 1536x2560, širokoúhlé 1366x768 atd.

Klíčová slova: Tapety na PC, Vše o Vánocích, Státní vlajky zemí, Niger, ú, tipy, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Přání, přáníčka, blahopřání, cestování, A, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Síť, hry i všeobecné informace

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Wallpapers na plochu počítače - pC tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. lze použít v mobilní telefon, monitor, tablet, obrazovka počítače, PC, mobil, počítač, phablet, notebook, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Windows 2000, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, BlackBerry OS, Windows 98, Windows 7, Linux Mint, Linux Ubuntu. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: armáda, válka, zbraně, květiny, flóra, stromy, fantasy, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, zvířata, nature - příroda, Rally, závody aut, fraktály, free wallpapers, Formule 1, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, motorky. Stahujte v rozlišení 2048x1080, 800x600, 1280x800, 1536x2048, 360x760, 1280x854, 1600x2560, 1800x1440, 768x1024, 360x720, 640x480, 1080x1920, 2160x3840, 1366x1024, 1200x1920, 1920x1080 Full HD atd.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, ptáci, jídlo a nápoje, hmyz, láska, ovoce, auta, stavby, věda, přístroje, náboženství, ženy a dívky, symboly, halloween, sport, mapy, smajlíci a emotikony, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, osobnosti a lidé atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, země EU, fyzikální jednotky, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, politické strany a hnutí, obecné zkratky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, geocaching, měny apod.

Klíčová slova: Přehled státních vlajek států světa, linky, Prapory regionů a království, zadarmo, výukové pomůcky, Prodej, inzerce, bazar, weby, Hry pro nejmenší online, počítače, hyperlinky, Nejhranější hry online, Seznam zkratek a akronymů, Cristiano Ronaldo football,

Jeden fór na závěr. Vtip Svízel: Nejhorší je dostat průjem v zácpě.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Omalovánky zdarma ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Kiribati
Naše tipy
Přáníčka a obrázky k svátku
Tipy na zajímavé weby
Hazard a gambling
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.