Dále doporučujeme, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, mytologie, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, školství, přezdívky, sport, státní správa, národnost, vlastnosti, politici, fikce a fantasy, křesťanství, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, záliby, věda, zločin a právo, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, filozofie atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Kansas, Západní Virginie, Pensylvánie, Texas, Aljaška, Delaware, Utah, Georgie, Connecticut, Montana, Virginie, New Hampshire, Idaho, Nebraska, Nové Mexiko, Arkansas, Minnesota, Maine, Ohio, Jižní Dakota, Louisiana, Kentucky, Wyoming, Illinois, Massachusetts atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Informace, technika, kultura, informace

Vtipné texty, vtipy, ftipy, fórky, černý humor, vtípky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, vtipy, ftipy, fórky, černý humor, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipné citáty, murphyho zákony apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, země střední Asie apod.

Klíčová slova: Přehled států světa a jejich vlajek, Stručný slovník pojmů a termínů, Wallpapers na plochu PC, webovky, Štědrovečerní hostina, webové stránky, Prapory českých měst, zdroje informací, Blahopřání vánoční, Online testy zdarma, zábava, Online hry pro děti zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Závodní moto hry, Logické, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Keywords:Online životopisy, biografie, Kliparty pro dokumenty, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Full HD pozadí na PC, Anděl pastýřům zvěstoval, hyperlinky, Nejlepší hry pro dívky, Dopravní značení, Vánoční sobi, Nejlepší online hry zdarma, zeměpis, zadarmo

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zahraniční značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Strategie, Střílečky, Klasické, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Závodní, Sportovní, Karetní, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Pro dívky a podobně.

Náš tip, technika, kultura, informace

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, láska, věda, osobnosti a lidé, květiny, zelenina, symboly, rostliny, jídlo a nápoje, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, dopravní prostředky, ovoce, náboženství, ženy a dívky, sport, hmyz, stavby, Vánoce a Advent, halloween, muži, nástroje a přístroje atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: weby, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Seznam vlajek měst České republiky, Vánoční svíčky jako oblíbená dekorace, Online biografie, životopisy osobností, Vlajky jednotlivých států USA, URL, Nálepky, samolepky, jmenovky na vánoční dárky ke stažení a k tisku, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejhranější hry online, Superhry a hry online zdarma

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Afriky apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak spustit, jak přehrát, jak importovat, jak vytvořit, jak exportovat, jak převést, jak konvertovat, kterak editovat, v čem spustit, čím zobrazit soubory následujících typů: komprimace dat, dokumenty, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, koncovky souborů, grafiku, systémové soubory, internet a web, hudební audio soubory, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Rhode Island, Maryland, New Jersey, Minnesota, Idaho, Michigan, Kansas, Delaware, Mississippi, New Hampshire, Ohio, Havaj, Tennessee, Jižní Dakota, Kalifornie, Wyoming, Západní Virginie, Pensylvánie, Montana, Iowa, Wisconsin, Alabama, Colorado, Severní Karolína, Vermont, Arizona atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Wallpapers na plochu PC - obrázky ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na plochu PC. doporučujeme pro mobil, phablet, displej, smartphone, ultrabook, počítač, PC, obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy Windows Server 2012, Java ME, Android, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Windows NT, Windows 2000, macOS, Windows 95, BlackBerry OS, FreeBSD. Pozadí na PC zdarma ke stažení z kategorií auta, květiny, kytky, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, wallpapery, zvířata, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, dopravní prostředky. Zvolte si z rozměrů 1152x768, 1536x2048, 768x1024, 360x760, 375x667, 2048x1536, 393x786, 1920x1280, 1920x1440, 750x1334, 1200x1920, 412x846, 2560x2048, 2560x1440, 1024x768, 1536x2560 atd.

Super online kvízy

Doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Pardubický kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj apod.

Klíčová slova: odkaz, Super online kvízy, odkazy, Slova vánoční koledy Nesem vám noviny, Dopravní značení, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, F, AC Milán, internet, V, Kliparty zdarma

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Afriky apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak spustit, jak přehrát, jak importovat, jak vytvořit, jak exportovat, jak převést, jak konvertovat, kterak editovat, v čem spustit, čím zobrazit soubory následujících typů: komprimace dat, dokumenty, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, koncovky souborů, grafiku, systémové soubory, internet a web, hudební audio soubory, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Síť, technika, kultura, informace

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Tapety na plochu počítače - full HD pozadí ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu počítače. doporučujeme pro notebook, počítač, smartphone, ultrabook, mobil, obrazovka počítače, tablet, monitor, PC, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Windows NT, Slackware, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Linux Fedora, Android, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Red Hat Linux, Chrome OS. Full HD pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Formule 1, květiny, sportovní a závodní auta, fantasy, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, fraktály, motorky, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, free wallpapers, ptáci, zvířata, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, nature - příroda, sportovní wallpapery. Stahujte ve velikostech 1440x2560, 1600x900, 1080x1920, 1366x768, 1536x2560, 412x846, 3200x1800, 1152x1920, 1920x1440, 360x640, 1680x1050, 375x667, 800x600, 375x812, 360x760, 2048x1080 atd.

Vše o Vánocích - vánoční web

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jmelí, Osvětlení, Vánoční tapety, Francouzsky, Anděl, Špalda, Patchwork, Vánoční hvězda, Linux, Kapr, Filmy, Vídeňský punč, Vánoční koule, Štěstí, Papírový vánoční stromek, Historické ozdoby, Rumové řezy, Ohňostroj, Smrk, Vánoce, Kavkazská jedle, Plzeň, PF, Vánoční koledy, Advent, Pastýř, Vánoční ubrusy, Vídeň, Ježíš Kristus, Vánoční svíčky, Keramický adventní věnec apod.

Vtipné texty, kameňáky, černý humor, vtipy, anekdoty, fóry

Zkuste vypnout! Vtipné texty, kameňáky, černý humor, vtipy, anekdoty, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o doktorech, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O ekonomech, O Němcích, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O manželství, O škole, O ženách, Vtipné hádanky, O mužích, O Windows apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, A, Přehled zkratek a akronymů, Stručný slovník pojmů a termínů, F, Vánoční koledy, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Federace USA, internetové stránky, V, kuriozity, zajímavosti, Tipy na vánoční dárky,

Několik fórů na závěr. Vtip Oči - okno do...?: Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

Myslivec kupuje pro psa misku na vodu. Prodavač se pro jistotu ptá: "Nechcete misku s nápisem - Pro psa?" "Není třeba. Pes číst neumí a já vodu nepiju!"

Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Slova vánočních písní
Partnerské weby
Svícen
Naše tipy
Štědrý den
Tipy na zajímavé weby
Formičky na vánoční cukroví
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.