Dále doporučujeme, cestování, hry a informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Počítačové tapety pro Windows - tapety na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Počítačové tapety pro Windows. vhodné pro monitor, notebook, mobil, smartphone, ultrabook, PC, tablet, mobilní telefon, počítač, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy Lubuntu, Linux Fedora, Android, Red Hat Linux, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Slackware, Windows 10, Microsoft Windows 8, OSX. Wallpapers na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: psi a štěňátka, noční města, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, rostliny, motorky, motocykly, květiny, kytky, letadla, auta, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, příroda, krajina, hudební tapety, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie. Dostupné rozměry 2560x1440, 1280x854, 1200x1920, 2560x2048, 1536x2560, 360x640, 1440x2560, 2160x3840, 1440x960, 1280x1024, HD 1280x720, 1366x1024, 1280x768, 750x1334, 1600x1200, 1280x960 atd.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arkansas, Jižní Karolína, Oklahoma, Indiana, Minnesota, Ohio, Oregon, New York, Vermont, Iowa, Pensylvánie, Texas, Severní Karolína, Západní Virginie, Nevada, Maryland, Havaj, Maine, Alabama, Kansas, Severní Dakota, Virginie, Louisiana, Connecticut, New Hampshire, Nebraska atd.

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Farmářské hry, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Auta a závodní, online html5 hry, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Hry s koňmi, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Střílecí hry, Vaření a smažení, Adventury apod.

Informace, cestování, hry a informace

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Středočeský kraj apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií firmy a společnosti, země EU, fyzikální jednotky, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, státy usa, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, měny, okresy České republiky apod.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, M, odkaz, Online testy zdarma, Online hry zdarma, humor, Nejlepší online hry zdarma, Wallpapery na PC ke stažení, Wayne Rooney, internetové stránky, doporučujeme, multimédia, internet

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země východní Asie, země Afriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Starověký Egypt, Vojevůdce, Stoletá válka, Životopis, Kancléř, Philadelphia Flyers, Archivář, Zavražděn, Exilový prezident, Olympiáda, Maršál, Mim, Teolog, Ministři, Závodník, Textař, Básníci, Komunisté, Císař, Vládce, Válka, Trenérka, Žijící, Poslanci, Miliardáři, Upálen, Američané, Nobelova cena, Florida Panthers, Prezident, Esejista, Atentát, Komunista, Ekonom, NHL, Francouz apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Závodní moto hry, Postřehové a tak podobně.

Vánoční web - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pozadí, Tablet, Samolepky, Santa Claus, Václavské náměstí, Mrazík, Rostliny, Jingle Bells, Plocha, Vánoční koledy, Papírový vánoční stromek, Monitor, LED svíčky, Stromeček, Jezulátko, Tichá noc, Alkoholový kalendář, bezlepkové cukroví, Anděl, Kapr, Německy, Květiny, Omalovánky, Vánoční ubrusy, Písnička, Blahopřání, Svíčky, PF, Jmenovka, Třásně, Jedle apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Keywords:Webové html5 hry zdarma, Biografie slavných osobností, zdroje informací, zdarma, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Státní prapory zemí světa, výukové pomůcky, Seznam zkratek a akronymů, Thierry Henry, Přehled formátů souborů, Počítačové tapety pro Windows, pro děti

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

černý humor, fórky, vtipné texty, kameňáky, vtipy, vtípky

Zkuste vypnout! černý humor, fórky, vtipné texty, kameňáky, vtipy, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, černý humor, murphyho zákony, vtipné citáty, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, kameňáky, fóry o homosexuálech apod.

Super online kvízy

Zkuste super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Frky, černý humor, anekdoty, ftipy, kameňáky, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Frky, černý humor, anekdoty, ftipy, kameňáky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, kameňáky, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách apod.

Moudra, motta, moudrosti, aforismy, hlášky, myšlenky, úsloví

Slavné citáty, Moudra, motta, moudrosti, aforismy, hlášky, myšlenky, úsloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o penězích od různých známých osobností.

Klíčová slova: školství, Webové online testy zdarma, Ilustrace, obrázky, Avril Lavigne, weby, Super online kvízy, Dopravní značení, Dárky, Seznam souborových přípon, Hry pro nejmenší online, Super online kvízy, volný čas

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, geocaching, okresy České republiky, úřady a ministerstva, obecné zkratky, státy usa, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí apod.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Závodní, Klasické, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Strategie, Logické, Sportovní a podobně.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj apod.

Náš tip, cestování, hry a informace

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: nadpřirozené osoby, psychologie, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, sport, zločin a právo, křesťanství, lékařství, státní správa, politici, přezdívky, žurnalisté a novináři, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, rodinné vztahy, umělci, mytologie, fikce a fantasy, poruchy, záliby, herectví, herci a herečky atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: zadarmo, Onlinovky zdarma, Wallpapery na plochu PC, Fond d écran, Staré hry online, Životopisy slavných osobností, Slovník pojmů Co je to?, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, info, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, geocaching, okresy České republiky, úřady a ministerstva, obecné zkratky, státy usa, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí apod.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Závodní, Klasické, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Strategie, Logické, Sportovní a podobně.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj apod.

Síť, cestování, hry a informace

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak importovat, v čem spustit, jak vytvořit, čím zobrazit, jak převést, jak přehrát, jak konvertovat, jak spustit, v čem upravit, kterak editovat soubory těchto typů: koncovky souborů, písma, fonty, hudební audio soubory, dokumenty, video soubory, systémové soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, obrazy disků, spustitelné soubory, šablony dokumentů apod.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, země Afriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky apod.

Wallpapery na PC ke stažení - wallpapery na tablet

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery na PC ke stažení. můžete využít v displej, PC, mobil, tablet, phablet, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, monitor, notebook, ultrabook a pro operační systémy Slackware, Linux Fedora, OSX, Linux Ubuntu, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Linux Mint, Windows XP, Lubuntu, SUSE Linux. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií Rally, závody aut, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, květiny, velkoměsta a noční život, free wallpapers, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, ptáci, motorky, fraktály, zvířata, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupná rozlišení jsou 1920x1200, 1280x1024, 1600x1200, 640x480, 360x760, 1440x900, 1152x864, 1280x800, 1280x720, 360x720, 1680x1050, 800x1280, 2048x1536, širokoúhlé 1366x768, 375x812, 1024x600 atd.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, V, počítače, č, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Levné letenky, Databáze osobností Kdo je to?, Super free web games zdarma, kuriozity, F, Nejlepší hry pro dívky, Dopravní značení, Vlajka Walesu,

Jeden fór na závěr. Vtip Zkušenost: Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Countries and flags
Zajímavé internetové odkazy
Obrázková přání k svátku podle jmen
Partnerské weby
Zamilované sms vzkazy
Tipy na zajímavé weby
Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.