Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Oblíkačky, Logické hry, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Adventury, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Hry s koňmi, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, online html5 hry, Hannah Montana, Deskovky, Letecké simulátory, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Omalovánky apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Pardubický kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Logické hry, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Adventury, Akční gamesky, Omalovánky, Deskovky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Farmářské hry, online html5 hry apod.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Pensylvánie, Missouri, Jižní Karolína, Oregon, Wyoming, Oklahoma, Illinois, Mississippi, Západní Virginie, New Jersey, Delaware, Aljaška, Minnesota, Georgie, Massachusetts, Louisiana, Washington, Montana, Arizona, New Hampshire, Arkansas, Vermont, Utah, Severní Karolína, Texas, Ohio atd.

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační onlinovky, Logické, Akční hry, Karetní hry, Postřehové, Sportovní, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, zábava, Seznam přípon a koncovek souborů, Vlajky států obrázků, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky na plochu počítače, M, European Union, pro děti, Adventní magazín, školství, Ilustrační obrázky

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Závodní, Karetní, Klasické, Střílečky, Pro dívky, parkování - parkovačky, Oddechové, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky a podobně.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, obecné zkratky, týmy NHL, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, geocaching, hudební zkratky, státy usa, okresy České republiky, země EU, měny, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Keywords:odkaz, Full HD tapety na PC zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, internetové stránky, Lionel Messi, Databáze osobností Kdo je to?, Nejlepší tapety na plochu zdarma, hyperlinky, Obrázky ke stažení na plochu, Online životopisy, biografie, Hry pro nejmenší online, kuriozity

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, v čem upravit, jak přehrát, jak importovat, jak vytvořit, jak spustit, kterak editovat, čím zobrazit, jak konvertovat, jak převést, jak otevřít soubory těchto typů: komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, video soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, koncovky souborů, konfigurační soubory, internet a web, obrazy disků, grafiku, systémové soubory apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Myšlenky, moudrosti, aforismy, výroky, úsloví, rčení, moudra

Citáty slavných osobností, Myšlenky, moudrosti, aforismy, výroky, úsloví, rčení, moudra, . Naleznete zde citáty o smutku, citáty o životě, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o lásce od různých známých osobností.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Webové online hry zdarma, internet, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, zajímavosti, zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, volný čas, URL, A, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako osobnosti, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, zločin a právo, věda, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, herectví, herci a herečky, psychologie, mytologie, školství, záliby, žurnalisté a novináři, politika, umělci, politici, vlastnosti, sport, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, auta, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, rostliny, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, přístroje, halloween, zvířata, nástroje a přístroje, láska, náboženství, symboly, květiny, hudba, zelenina, jídlo a nápoje, ptáci, muži, sport, ovoce atd.

Obrázky na plochu počítače - pozadí na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na plochu počítače. vhodné pro mobilní telefon, displej, počítač, PC, monitor, tablet, obrazovka počítače, phablet, smartphone, notebook, mobil a pro operační systémy Linux Ubuntu, Chrome OS, Linux Mint, Windows Server 2012, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Mac, Windows 95, Windows 98, Windows NT. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: fraktály, armáda, válka, zbraně, Formule 1, nature - příroda, motorky, velkoměsta a noční život, ptáci, květiny, sportovní a závodní auta, fantasy, hmyz a pavouci, zvířata, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupná rozlišení jsou 1440x2560, 1366x768, 360x760, 800x1280, 1280x960, 360x720, 800x600, 1280x720, Full HD 1080x1920, 1152x864, 1920x1080, 3200x1200, 1200x1920, 1536x2560, 640x480, 1440x900 atd.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Online vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční svařák, Košíčky, Pastýř, Korálky, Brambořík, Tichá noc, Dia, Obrazovka, Vánoční ubrusy, Vídeňský punč, LED svíčky, Brno, Vinná klobása, Santa Claus, Pokrmy, Bůh, Umělý vánoční stromek, Plocha, Betlém, Václavské náměstí, Adventní svícen, Smrk, Film, Jmenovka, Adventní trhy, Štědrý večer, Papírový vánoční stromek, Skleněné ozdoby, Atmosféra, Osvětlení, Vánoční světýlka apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Klíčová slova: linky, webové stránky, Wallpapery na plochu PC, Online tetris hry zdarma, M, počítače, Online hry pro děti zdarma, Jak udělat kvalitní italskou pizzu?, cestování, Nejlepší online hry zdarma, Federace USA

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako osobnosti, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, zločin a právo, věda, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, herectví, herci a herečky, psychologie, mytologie, školství, záliby, žurnalisté a novináři, politika, umělci, politici, vlastnosti, sport, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, auta, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, rostliny, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, přístroje, halloween, zvířata, nástroje a přístroje, láska, náboženství, symboly, květiny, hudba, zelenina, jídlo a nápoje, ptáci, muži, sport, ovoce atd.

Obrázky na plochu počítače - pozadí na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na plochu počítače. vhodné pro mobilní telefon, displej, počítač, PC, monitor, tablet, obrazovka počítače, phablet, smartphone, notebook, mobil a pro operační systémy Linux Ubuntu, Chrome OS, Linux Mint, Windows Server 2012, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Mac, Windows 95, Windows 98, Windows NT. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: fraktály, armáda, válka, zbraně, Formule 1, nature - příroda, motorky, velkoměsta a noční život, ptáci, květiny, sportovní a závodní auta, fantasy, hmyz a pavouci, zvířata, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupná rozlišení jsou 1440x2560, 1366x768, 360x760, 800x1280, 1280x960, 360x720, 800x600, 1280x720, Full HD 1080x1920, 1152x864, 1920x1080, 3200x1200, 1200x1920, 1536x2560, 640x480, 1440x900 atd.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako chemie, český jazyk, příroda, software, zločin a právo, psychologie, zkratky, fyzika, bankovnictví, rostliny, lékařství a medicína, filozofie, politika, materiály, různé, literatura, technika, sport, hardware, školství, počítače, nemoce, nápoje, kultura atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Connecticut, Kentucky, Nebraska, Severní Karolína, Texas, Colorado, Nové Mexiko, Maryland, Illinois, Washington, Arizona, Havaj, Maine, Wyoming, Georgie, Massachusetts, Iowa, Virginie, Mississippi, New Jersey, Indiana, Jižní Karolína, Michigan, Alabama, Minnesota, Jižní Dakota atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj apod.

Klíčová slova: F, Online testy a kvízy zdarma, Dopravní značení, humor, Super online flash hry, Chicago, pro dospělé, Obrázky vlajek měst ČR, weby, tipy, Vlajky států obrázků, zdroje informací, Tapety se zvířaty na plochu PC, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Kříž: Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

Na náboru malých hokejových talentů se ptá malý capart trenéra: „A jakou budu mít jako útočník zbraň?”

Jednou se zvířátka v lese domluví, že si nebudou znečišťovat svůj vlastní les a že si postaví kadibudku. Slovo dalo slovo a zvířátka si na paloučku vybudovala krásnou kadibudku. Druhý den jde kolem jelen a kouká, že je v kadibudce rozbité okénko. Svolá proto všechny zvířátka a povídá: "V kadibudce je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se veverka a povídá: "No, víš jelene, hopkám si to takhle z větvičky na větvičku a v najednou se mě ptá medvěd z kadibudky, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekla, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě okénkem." "Tak tohle by teda nešlo medvěde, budeš se chovat slušně", povídá na to jelen. Jelen okénko zasklí a jde domů. Další den, jde jelen zkontrolovat kadibudku a vidí, že je opět rozbité okénko. Znovu si zavolá zvířátka a povídá: "Zvířátka, zase je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se zajíček a povídá: "No víš, hopkám si to takhle z mechu na mech, když se mě medvěd z kadibudky ptá, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekl, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě oknem." Jelen už je nasranej a povídá medvědovi: "Tak poslouchej, ještě jednou se to bude opakovat, dojdu za myslivcem, on ně zastřelí a bude pokoj." Jelen znovu zasklí okénko a jde domů. Další den jde znovu zkontrolovat kadibudku a co nevidí. Kadibudka je rozmetaná na kaši po celé pasece. Znovu si pozve na kobereček všechna zvířátka a povídá. Co má znamenat ta rozmetaná kadibudka na pasece? Může mi k tomu někdo něco říct? Přihlásí se ježek a povídá: "Já bych věděl...."

Další odkazy:

Omalovánky k vytištění pro děti
Odkazy na zajímavé weby
Sharon Stone
Doporučené odkazy
Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky
Doporučené internetové odkazy
Britney Spears
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Costa Rica
Naše tipy na zajímavé stránky
Natalie Portman

Děkujeme vám za vaši návštěvu.