Naše tipy, počítače a internet

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Ftipy, fórky, kameňáky, anekdoty, frky, vtípky

Potřebujete se naladit? Ftipy, fórky, kameňáky, anekdoty, frky, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O důchodcích, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O Windows, O Němcích, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O ženách, O Somálcích, O mužích, O škole apod.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, herci a herečky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. ČSSD, Rakousko-Uhersko, Slovák, Florida Panthers, Protektorát, Komunista, Mim, Hejtmani, Český slavík, Nežijící, Sci-fi, Vládce, Charta 77, Prezident USA, První republika, Ministři, Prezident, Češi, Egypt, Masový vrah, Druhá světová válka, Ministr zahraničí, Hejtman, Archivář, Československo, Ekonom, Politik, Olympijští vítězové, Rétorika, Žhavé výstřely, Slovenští prezidenti, Generalissimus, Česká královna, Svatý, Avangard Omsk, Vražedkyně apod.

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Skákačky a hopsačky, Animace, Pro dívky, Relaxační hry, Závody aut, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Logické hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Sportovní hry a tak dále.

World wide web, internet, počítače a internet

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Letecké simulátory, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Auta a závodní, Vaření a smažení, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Deskovky apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak přehrát, čím prohlížet, jak konvertovat, jak importovat, jak převést, jak vytvořit, v čem upravit, jak spustit, v čem spustit, čím zobrazit soubory následujících typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, písma, fonty, internet a web, konfigurační soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, obrazy disků, dokumenty, grafiku, video soubory, spustitelné soubory apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, webovky, A, počítače, Geography and flags, volný čas, F, Super free web games zdarma, Vše pro kolo, Obrázky zdarma, Online hry pro děti zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Přehled souborových přípon

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Deskovky, Auta a závodní, Hry s koňmi, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, online html5 hry, Oblíkačky, Letecké simulátory, Logické hry, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Adventury, Karetní hry - solitaire apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Internet, síť, počítače a internet

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Keywords:Obrázky ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Pozadí na plochu Dopravní prostředky, Webové online testy zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Přáníčka a obrázky k svátku, Obrázky zdarma, zdarma, A

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, země východní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy apod.

Náš tip, počítače a internet

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Karetní, Logické, Velikonoční hry, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Klasické, Vánoční online hry, Střílečky, Závodní, parkování - parkovačky a podobně.

Klíčová slova: zajímavosti, Dopravní značení, Nejhranější online hry zdarma, Cristiano Ronaldo, zdroje informací, odkazy, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Taiwan, odkaz, info, zeměpis, internetové stránky

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Síť, počítače a internet

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Washington Capitals, Gymnasté, Antropolog, Novinář, Životopis, Architekt, Ministr, Žhavé výstřely, Archivář, Generalissimus, Trenérka, Masový vrah, Právník, Starověký Egypt, Mluvčí, Romantismus, Československo, KSČ, Miliardář, ČSSD, Teolog, Ital, Trest smrti, Renesance, Spisovatel, Philadelphia Flyers, Režisér, Florida Panthers, Rakousko-Uhersko, Pedagog, Habsburkové, Zpěvačky, Rétorika, Dramatik, Slovák, Lord apod.

Anekdoty, černý humor, kameňáky, vtipné texty, ftipy, fóry

Zkuste vypnout! Anekdoty, černý humor, kameňáky, vtipné texty, ftipy, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O mužích, O škole, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách apod.

Klíčová slova: internet, B, Přehled vlajek USA, Andrés Iniesta, linky, multimédia, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Antistresové omalovánky, Světové vlajky, Státní prapory, humor

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Informace, počítače a internet

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Kansas, Minnesota, New Hampshire, Indiana, Havaj, Západní Virginie, Ohio, Delaware, Alabama, Maryland, Aljaška, Texas, Arizona, Kalifornie, Nové Mexiko, Oregon, Montana, Vermont, Jižní Dakota, Massachusetts, Severní Dakota, Mississippi, Oklahoma, Tennessee, Idaho, Wisconsin atd.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, rostliny, mapy, ovoce, zelenina, zvířata, náboženství, smajlíci a emotikony, přístroje, dopravní prostředky, symboly, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, nápoje, láska, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, věda, nástroje a přístroje, muži, ženy a dívky, halloween atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, geocaching, státy usa, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, okresy České republiky, měny, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, firmy a společnosti, obecné zkratky, úřady a ministerstva apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Klíčová slova: weby, K, webové stránky, Tapety na PC zdarma ke stažení, Seznam vlajek měst České republiky, Wallpapers Formule 1, tipy, Přehled zkratek a akronymů, zábava, Biografie slavných osobností, Počítačové tapety pro Windows, URL, Pornografie, pornographie Sexualität Deutsch,

Jeden fór na závěr. Vtip Komunisti: Víš, jak se dělí komunisti v Africe? No přece mačetou.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
South Africa
Partnerské weby
Vlajka NATO
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám
Naše tipy
Omalovánky - dinosauři
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.