Naše tipy, zábava, důležité informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Obrázky na plochu počítače - full HD tapety na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro ultrabook, smartphone, phablet, počítač, notebook, PC, obrazovka počítače, tablet, mobilní telefon, monitor, displej a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Slackware, macOS, Windows XP, BlackBerry OS, Windows NT, Linux Mint, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Windows Server 2012. Tapety na plochu PC z kategorií širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, fantasy, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, motorky, Formule 1, květiny, free wallpapers, sportovní wallpapery, ptáci, sportovní a závodní auta, fraktály, tenisté a tenistky. Zvolte si z rozměrů 1600x2560, 1800x1440, 1440x960, 2560x2048, 1920x1080, 1280x960, 750x1334, 1280x854, 3200x1200, 2160x3840, 2048x1080, 1152x864, 360x720, 1440x2560, 640x480, 1280x720 atd.

Klíčová slova: tipy, F, zdarma, Státní prapory, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, Free game online hry, Online hry pro děti zdarma, Obrázky a kliparty zdarma, Úspory vody, tepla, eletřiny, Vánoční magazín, internet, Seznam přípon a koncovek souborů, Hry pro nejmenší online

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, láska, dopravní prostředky, ptáci, auta, symboly, náboženství, zelenina, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, ženy a dívky, sport, halloween, smajlíci a emotikony, zvířata, ovoce, stavby, mapy, jídlo a nápoje, věda, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Bonmoty, moudra, aforismy, hlášky, výroky, přísloví, myšlenky

Slavné citáty, Bonmoty, moudra, aforismy, hlášky, výroky, přísloví, myšlenky, z kategorií citáty o manželství, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Keywords:Městské a obecní prapory obcí ČR, zdroje informací, Životopisy slavných osobností, zeměpis, Vánoční tapety na plochu, č, Vlajky měst České republiky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Přání a obrázky, pro dospělé, multimédia, F

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zkratky, latina, školství, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, psychologie, hardware, nemoce, náboženství a křesťanství, příroda, stavebnictví, český jazyk, internet, technika, věda, filozofie, účetnictví, nástroje, zločin a právo, jídlo, počítače, rostliny, různé, nápoje atd.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Síť, zábava, důležité informace

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Ftipy, vtipy, fórky, anekdoty, frky, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, fórky, anekdoty, frky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, černý humor, kameňáky, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipné citáty, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Klíčová slova: Dopravní značky, cestování, Online životopisy, biografie slavných osobností, Tipy na adventní trhy, Obrázky na plochu počítače, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Dopravní značení, Vánoční online hry zdarma, Webové online hry zdarma, počítače, zadarmo, Webové html5 hry zdarma

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Omalovánky, Oddechové hry, Auta a závodní, Střílecí hry, Logické hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Barbie hry, online html5 hry, Hannah Montana, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Adventury apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Obrázky na PC ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC ke stažení. doporučujeme pro phablet, obrazovka počítače, smartphone, monitor, ultrabook, notebook, PC, mobil, displej, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy macOS, Mac, Chrome OS, Windows XP, Java ME, Windows 2000, Windows 98, Red Hat Linux, Windows Me, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile. PC tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: wallpapery, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, noční města, hudební tapety, auta, operační systémy, Windows, voda a bubliny, zvířata, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, moře, oceány, pláže. Dostupné velikosti jsou 1024x768, 1080x1800, širokoúhlé 1366x768, 320x568, 1200x1920, 2048x1536, 393x786, 2160x3840, 1152x1920, 1152x768, 1280x800, 1600x1200, 1440x960, 1536x2560, 1280x768, 360x720 atd.

Informace, zábava, důležité informace

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Vlajky států USA, linky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Romulus Remus, Webové online hry zdarma, Prapory regionů a království, Superhry a hry online zdarma, Vánoční výzdoba má mnoho podob, pro děti, výukové pomůcky, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Omalovánky, Oddechové hry, Auta a závodní, Střílecí hry, Logické hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Barbie hry, online html5 hry, Hannah Montana, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Adventury apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Obrázky na PC ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC ke stažení. doporučujeme pro phablet, obrazovka počítače, smartphone, monitor, ultrabook, notebook, PC, mobil, displej, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy macOS, Mac, Chrome OS, Windows XP, Java ME, Windows 2000, Windows 98, Red Hat Linux, Windows Me, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile. PC tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: wallpapery, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, noční města, hudební tapety, auta, operační systémy, Windows, voda a bubliny, zvířata, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, moře, oceány, pláže. Dostupné velikosti jsou 1024x768, 1080x1800, širokoúhlé 1366x768, 320x568, 1200x1920, 2048x1536, 393x786, 2160x3840, 1152x1920, 1152x768, 1280x800, 1600x1200, 1440x960, 1536x2560, 1280x768, 360x720 atd.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: zábava, odkaz, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Vlajky států USA, školství, Mikuláš, doporučujeme, Online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, hyperlinky, Kliparty pro Office, weby, Jarmark,

Několik fórů na závěr. Vtip Tisková chyba: Upozornění: na letácích ČSSD došlo k tiskové chybě: uvádí se, že v případě jejich vítězství "každý důchodce dostane 13. důchod". Správné znění je "každý 13. důchodce dostane důchod". Za prohození slov se tiskárna omlouvá.

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

V ordinaci patologa nikdo z hostů nežije. Dneska ale znova přišla na kontrolu zombie.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Sierra Leone
Tipy na zajímavé weby
Obrázek k vybarvení Mikuláš
Naše tipy
Vymalovánky k tisku
Doporučené odkazy
Co znamená pojem advent?
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.