Naše tipy, cestování, hry, zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, dopravní prostředky, halloween, láska, symboly, jídlo a nápoje, hmyz, ptáci, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, věda, zvířata, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, květiny, Vánoce a Advent, muži, osobnosti a lidé, sport, zelenina, přístroje, auta atd.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Klíčová slova: pro dospělé, Dopravní značení, odkaz, zdroje informací, Ekonomie, Karl Marx, zadarmo, kuriozity, Seznam vlajek měst České republiky, China, Přehled zkratek a akronymů, info, výukové pomůcky, Full HD wallpapers na PC

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Full HD wallpapers na PC - obrázky na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD wallpapers na PC. vhodné pro monitor, displej, phablet, ultrabook, počítač, tablet, notebook, mobilní telefon, PC, smartphone, mobil a pro operační systémy Windows Me, Windows 95, Windows 7, Linux Ubuntu, Linux Mint, Windows 98, Windows 2000, Android, BlackBerry OS, Windows NT, Linux Fedora. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako letadla, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, jídlo a nápoje, příroda, krajina, hudební tapety, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, motorky, motocykly, wallpapery, dopravní prostředky, budovy a stavby, rostliny, auta, sportovní pozadí, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie. Dostupná rozlišení jsou 640x480, 1536x2560, 1280x854, 750x1334, 800x1280, 1280x800, 2048x1536, 2048x1080, 1600x2560, 1600x1200, HD 1280x720, hi res 2560x1920, Full HD 1080x1920, 1600x900, 2560x2048, 412x846 atd.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Korálky, Přání, K Tisku, Film, Sám doma, Samolepky, Alkoholový kalendář, Vánoce, Štěstí, Vánoční punč, Papírové ozdoby, Šišky, Pozadí, Dárky, Václavské náměstí, Ohňostroj, Cesmína, Tisk, Kavkazská jedle, Vánoční dekorace, Rostliny, Koledy, Vinná klobása, Adventní neděle, Strom, Lego, Jídlo, Husarské knoflíky, Kameňák, Květiny, Vánoční svařák apod.

Vtípky, černý humor, vtipné texty, anekdoty, kameňáky, vtipy

Zkuste vypnout! Vtípky, černý humor, vtipné texty, anekdoty, kameňáky, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Windows, O Slovácích, Frky o tchýních, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, O mužích, O ekonomech, Frky ze života, O ženách, O Němcích, O Somálcích, O škole, Vtipy o policajtech, O zvířátkách apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Keywords:multimédia, Free game online hry, V, webové stránky, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, Vše o Vánocích, Prapory regionů a království, internetové stránky, Halle Berry, volný čas, Biografie slavných osobností, M

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Moudra, moudrosti, rčení, výroky, úsloví, motta, hlášky

Slavné citáty, Moudra, moudrosti, rčení, výroky, úsloví, motta, hlášky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o lži, citáty o smrti, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o bohu od různých známých osobností.

Síť, cestování, hry, zábava

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Strategie, Logické, Pro dívky, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Klasické, Oddechové, Závodní, Střílečky a podobně.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií firmy a společnosti, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, politické strany a hnutí, geocaching, zkratky krajů České republiky, státy usa, mezinárodní organizace, země EU, obecné zkratky apod.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejlepší online hry zdarma, Football, odkazy, Prapory českých měst, cestování, Obrázky k vytištění a vybarvení, Online adventní magazín, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Slovník pojmů Co je to?, Ilustrace, obrázky

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Náš tip, cestování, hry, zábava

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy apod.

Klíčová slova: webovky, Stručný slovník pojmů a termínů, Super free web games zdarma, Countries and flags, V, Online hry zdarma, URL, Kasino, Přehled formátů souborů, Dopravní značení, zajímavosti

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Američan, Stoletá válka, Archivář, Básník, KSČ, Američané, Ministři, Vojevůdce, Egypt, Novinář, Náboženství, Vojáci, Orlík, Ministr, Herec, Prezidenti, Vražedkyně, Protektorát, Filozof, Voják, Ministr zahraničí, Producent, Poslanec, Hudba, Životopis, Žhavé výstřely, Starověký Egypt, Rakušan, Vůdce, Rétorika, Režisér, Česká královna, Mim, Gymnasté, Slováci, Křesťanství apod.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států New Hampshire, Havaj, Wisconsin, Tennessee, Rhode Island, Nové Mexiko, Colorado, Maine, Kansas, Arizona, Idaho, Georgie, Washington, Minnesota, Kalifornie, Oregon, Florida, Pensylvánie, Delaware, Texas, Mississippi, Montana, Wyoming, Aljaška, Iowa, New York atd.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, čím prohlížet, jak importovat, v čem upravit, jak vytvořit, jak spustit, v čem spustit, čím zobrazit, jak exportovat, jak konvertovat, jak převést soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, šablony dokumentů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, dokumenty, spustitelné soubory, komprimace dat, internet a web, grafiku, systémové soubory, písma, fonty apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: humor, Online geografické testy zdarma bez registrace, Státní vlajky států světa, linky, Online testy zdarma bez registrace, Omalovánky pro děti, M, Webové online testy zdarma, internet, zdarma, Seznam vlajek amerických států, Přehled států světa a jejich vlajek, Mamiko Tayama,

Jeden fór na závěr. Vtip Co lze slyšet z Hradu?: Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Antarktida
Tipy na zajímavé weby
Polská vojvodství
Partnerské weby
Manchester United FC
Doporučené odkazy
Iraq
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.