Partnerské weby, volný čas a zábava

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky krajů České republiky, státy usa, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, měny, okresy České republiky, geocaching, země EU, týmy NHL, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, firmy a společnosti apod.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vojenské hodnosti, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, týmy NHL, obecné zkratky, měny, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, geocaching, státy usa, politické strany a hnutí, hudební zkratky apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, webové stránky, Tapety na plochu PC, Přehled souborových přípon, Paris Saint-Germain F.C., linky, humor, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, HTML5 Videojuego de navegador, tipy, webovky, Obrázky ke stažení, Přehled přípon a koncovek souborů

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Internet, síť, volný čas a zábava

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Prezidenti, Avangard Omsk, Faraon, Charta 77, Poslanci, Exilový prezident, Obchodník, Podnikatel, Kladno, Itálie, Křesťanství, AIDS, Česká královna, Ministr, Vrah, Hudebnice, Trest smrti, Florida Panthers, Sochař, Prezidenti USA, Ekonom, Právník, HIV pozitivní, Washington Capitals, Fotograf, Komunisté, Žhavé výstřely, KHL, Komik, Brno, Válka, Teolog, Habsburkové, Vojáci, Komunista, Protektorát apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Vtípky, fóry, fórky, anekdoty, ftipy, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtípky, fóry, fórky, anekdoty, ftipy, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O manželství, O Chucku Norrisovi, O mužích, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipné hádanky, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky apod.

Keywords:Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, volný čas, kuriozity, odkaz, Wallpapers na plochu, Nejhranější online testy a kvízy, Nejlepší online hry zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Flags of the world countries, Online zeměpisné testy zdarma, Free game online hry, Nej hry online

Bonmoty, aforismy, hlášky, motta, rčení, moudrosti, moudra

Slavné citáty, Bonmoty, aforismy, hlášky, motta, rčení, moudrosti, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o člověku od různých známých osobností.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete Antarktidy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky apod.

Free game online hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme free game online hry. Naleznete zde Sportovní, Bojové gamesy, Logické, Karetní hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Informace, volný čas a zábava

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Klíčová slova: Dopravní značky, č, B, Co znamená výraz štědrovka?, pro děti, A, Seznam vlajek měst České republiky, Obrázky krásných sexy žen., Dopravní značky, Super online kvízy, Online hry zdarma, zadarmo

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Šišky, Osvětlení do oken, Brambořík, Keramika, Štóla, Santa Claus, Jmelí, Monitor, Brno, Píseň, Tiskárna, Stromeček, Pastýř, Kinder, Desktop, Kavkazská jedle, Adventní věnec, Štěstí, Vídeň, Vánoční svařák, Rumové řezy, Staroměstské náměstí, Plzeň, Rostliny, Kapr, Vosí hnízda, Vykrajovátka, Lego, Přáníčko, Vánoční světýlka, Historické ozdoby apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: jídlo, rostliny, český jazyk, školství, technika, zkratky, matematika, chemie, fyzika, stavebnictví, materiály, literatura, nástroje, filozofie, nápoje, bankovnictví, zločin a právo, lékařství a medicína, kultura, software, věda, nemoce, hardware, psychologie atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

černý humor, vtipy, fórky, vtipné texty, fóry, frky

Chcete se uvolnit? černý humor, vtipy, fórky, vtipné texty, fóry, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O manželství, O zvířátkách, O Somálcích, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Frky ze života, O ženách, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O škole, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O mužích apod.

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Omalovánky, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Akční gamesky, Střílecí hry, Deskovky, Adventury, Auta a závodní, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky apod.

Klíčová slova: doporučujeme, Super online hry zdarma, URL, Community card poker, Seznam zkratek a akronymů, Online hry zdarma, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Obrázek Těhotenství, Členské země americké federace, info, internetové stránky

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Šišky, Osvětlení do oken, Brambořík, Keramika, Štóla, Santa Claus, Jmelí, Monitor, Brno, Píseň, Tiskárna, Stromeček, Pastýř, Kinder, Desktop, Kavkazská jedle, Adventní věnec, Štěstí, Vídeň, Vánoční svařák, Rumové řezy, Staroměstské náměstí, Plzeň, Rostliny, Kapr, Vosí hnízda, Vykrajovátka, Lego, Přáníčko, Vánoční světýlka, Historické ozdoby apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Náš tip, volný čas a zábava

Výroky, moudrosti, motta, bonmoty, rčení, myšlenky, přísloví

Citáty slavných osobností, Výroky, moudrosti, motta, bonmoty, rčení, myšlenky, přísloví, z kategorií přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o lásce, moudra o dětech od různých známých osobností.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace . Naleznete zde Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Oddechové hry, Farmářské hry, Deskovky, Adventury, Hannah Montana, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Akční gamesky apod.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Logické, Oddechové, Bojové online gamesy, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Klasické, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, cestování, Životopisy osobností, Vše o Vánocích, Přehled státních vlajek států světa, Mauritania, F, zeměpis, internet, Seznam zkratek a akronymů, Wallpapers na PC, Seznam státních vlajek, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Muž jako zvíře: Najvšestrannejšie zviera je muž, pretože: - keď je zaľúbený, je somár - keď sa ožení je vôl - keď sa neožení, je osamelý vlk - keď podvedie manželku, je neverný pes - keď ho podvedie manželka, je paroháč - keď sa znovu ožení, tak sa to nedá porovnať s ničím, lebo také sprosté zviera na svete neexistuje!

Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Jednou se zvířátka v lese domluví, že si nebudou znečišťovat svůj vlastní les a že si postaví kadibudku. Slovo dalo slovo a zvířátka si na paloučku vybudovala krásnou kadibudku. Druhý den jde kolem jelen a kouká, že je v kadibudce rozbité okénko. Svolá proto všechny zvířátka a povídá: "V kadibudce je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se veverka a povídá: "No, víš jelene, hopkám si to takhle z větvičky na větvičku a v najednou se mě ptá medvěd z kadibudky, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekla, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě okénkem." "Tak tohle by teda nešlo medvěde, budeš se chovat slušně", povídá na to jelen. Jelen okénko zasklí a jde domů. Další den, jde jelen zkontrolovat kadibudku a vidí, že je opět rozbité okénko. Znovu si zavolá zvířátka a povídá: "Zvířátka, zase je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se zajíček a povídá: "No víš, hopkám si to takhle z mechu na mech, když se mě medvěd z kadibudky ptá, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekl, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě oknem." Jelen už je nasranej a povídá medvědovi: "Tak poslouchej, ještě jednou se to bude opakovat, dojdu za myslivcem, on ně zastřelí a bude pokoj." Jelen znovu zasklí okénko a jde domů. Další den jde znovu zkontrolovat kadibudku a co nevidí. Kadibudka je rozmetaná na kaši po celé pasece. Znovu si pozve na kobereček všechna zvířátka a povídá. Co má znamenat ta rozmetaná kadibudka na pasece? Může mi k tomu někdo něco říct? Přihlásí se ježek a povídá: "Já bych věděl...."

Další odkazy:

Vlajky zemí Oceánie
Tipy na Partnerské weby
Manchester United F.C.
Partnerské internetové stránky
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Odkazy na zajímavé weby
Avril Lavigne
Naše tipy na užitečné weby
Freeware
Linky na partnerské weby
Bayern Mnichov fotbalový klub

Děkujeme vám za vaši návštěvu.