Partnerské weby, cestování, zábava i hry

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, výstražné značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií školství, křesťanství, rodinné vztahy, fikce a fantasy, politici, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, státní správa, herectví, herci a herečky, národnost, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, mytologie, záliby, lékařství, žurnalisté a novináři, vlastnosti, umělci, profese a zaměstnání atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Síť, cestování, zábava i hry

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Pozadí na PC ke stažení - pozadí na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC ke stažení. vhodné pro tablet, displej, monitor, smartphone, obrazovka počítače, ultrabook, notebook, PC, phablet, mobil, počítač a pro operační systémy FreeBSD, Windows 7, Linux Mint, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Java ME, Windows Me, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Windows 95, Windows Server 2012. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, free wallpapers, motorky, fraktály, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, nature - příroda, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, vesmír, kosmos, zvířata, armáda, válka, zbraně, květiny. Zvolit si můžete z velikostí 1600x900, 1440x900, 2160x3840, 3200x1800, 4800x1200, 1920x1080 Full HD, širokoúhlé 1366x768, 2560x1600, 1280x1024, 768x1024, 1280x800, 1536x2048, 1024x768, 393x786, 1440x2560, 2560x1920 atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkazy, M, Online hry pro děti zdarma, Online hry zdarma, tipy, Nejhranější hry online, internetové stránky, Vánoční štóla, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zeměpis, Nej hry online, Pozadí na PC ke stažení

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Idaho, Utah, Nevada, Tennessee, Missouri, Texas, Severní Dakota, Nové Mexiko, Delaware, Wisconsin, Kansas, Iowa, Vermont, Colorado, New Jersey, Pensylvánie, Georgie, Nebraska, Havaj, Massachusetts, Montana, Oregon, Ohio, Michigan, Virginie, Jižní Dakota atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Informace, cestování, zábava i hry

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Super online kvízy

Zahrajte si super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Keywords:Vlajky států světa, Webové online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník, webovky, Obrázky k vybarvení, Super online flash hry, internet, zadarmo, Vlajka Francouzské Polynésie, pro dospělé, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, info

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Klasické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Střílečky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Oddechové a podobně.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, země střední Asie, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Klíčová slova: volný čas, Pozadí na plochu počítače, V, Vánoční kliparty zadarm ke stáhnutí, Online web Hry zdarma bez registrace, Vlajky jednotlivých států USA, Super online kvízy, Betlém k tisku, webové stránky, Přehled přípon a koncovek souborů, Slovník pojmů Co je to?, zábava

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, výukové pomůcky atd.

Aforismy, moudrosti, výroky, hlášky, moudra, myšlenky, úsloví

Citáty slavných, Aforismy, moudrosti, výroky, hlášky, moudra, myšlenky, úsloví, z kategorií citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o smutku od různých známých osobností.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj apod.

Náš tip, cestování, zábava i hry

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, muži, zvířata, ptáci, ženy a dívky, láska, rostliny, halloween, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, věda, smajlíci a emotikony, auta, stavby, Vánoce a Advent, zelenina, květiny, přístroje, mapy, náboženství, osobnosti a lidé, symboly atd.

Myšlenky, rčení, moudra, přísloví, moudrosti, bonmoty, hlášky

Slavné citáty, Myšlenky, rčení, moudra, přísloví, moudrosti, bonmoty, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o ženách od různých známých osobností.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Klíčová slova: výukové pomůcky, A, Životopisy slavných osobností, Vánoční koledníci, pro děti, Přehled formátů souborů, Životopisy slavných osobností, Pozadí na plochu motorky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, linky, Super free web games zdarma

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, výukové pomůcky atd.

Aforismy, moudrosti, výroky, hlášky, moudra, myšlenky, úsloví

Citáty slavných, Aforismy, moudrosti, výroky, hlášky, moudra, myšlenky, úsloví, z kategorií citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o smutku od různých známých osobností.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií jídlo, ekonomie a ekonomika, rostliny, materiály, náboženství a křesťanství, filozofie, chemie, zločin a právo, matematika, příroda, kultura, hardware, zkratky, technika, účetnictví, psychologie, věda, počítače, lékařství a medicína, nástroje, různé, bankovnictví, cestování, software atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Vše o Vánocích - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Lindt, Vánoční kaktus, Tablet, Vánoční hvězda, Neviňátko, Linecká kolečka, Vánoční dekorace, Jingle Bells, Alkoholový kalendář, Borovice, Pozadí, Vánoční stromek, Vídeňský punč, Striezelmarkt, Ježíš Kristus, Adventní neděle, Francouzsky, Adventní věnec, Vánoční punč, Pokrmy, Dia, Atmosféra, Blahopřání, Mrazík, Obrazovka, Láska nebeská, Keramický adventní věnec, Tiskárna, K Vytisknutí, Desktop, Betlém apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Normalizace, Architekt, Zlatý slavík, Historik, Rakousko-Uhersko, Hudba, Vojáci, Američané, Archivář, Habsburkové, Nobelova cena, Ministři, Florida Panthers, Kladno, Dallas Stars, Spisovatel, KHL, Básníci, Pop, Avangard Omsk, Zavražděn, Sochař, Vojevůdce, Francie, KSČ, Atentát, Dramatik, New Jersey Devils, Fotograf, AIDS, Generalissimus, Ekonom, NHL, ČSSD, New York Rangers, Orlík apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, V, Online vánoční webzine, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Jak ozdobit vánoční stromeček?, weby, cestování, hyperlinky, Vše o Vánocích, zajímavosti, V, Sexy Maria Šarapovová,

Několik fórů na závěr. Vtip Snímek na památku: A teď mě vyfoť na té skále.

Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Příjde babka po letech na úřad a pozdraví: Čest, soudruhu!! Starosta se podiví a povídá: Babi, to jste si trochu spletla dobu,ne? Babka na to:Dobu možná, ale tebe ne!

Další odkazy:

Naše tipy
Šišky a jejich využití jako vánoční dekorace
Doporučené odkazy
Vánoční zvoneček
Tipy na zajímavé weby
Omalovánka betlému
Partnerské weby
Novoroční přání
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.